RehberStranded Deep

Stranded Deep’te Zehirlenme Nasıl Tedavi Edilir?

Stranded Deep’teki sağlık sorunlarını düzeltmek neredeyse gerçek hayat kadar sinir bozucu. Tehlikeli yaratıklarla çevrili ıssız bir adadayken zehirlenmek ölümünüze olabilir. Zehir, avlanırken karşılaşabileceğiniz en yaygın sağlık sorunlarından biridir ve buna neden olabilecek bir sürü yaratık vardır. Bu yüzden, zehiri nasıl tedavi edeceğinizi bilmek, pasifikte sahip olabileceğiniz en iyi becerilerden biri olabilir.

Stranded Deep’te Zehirlenme Nasıl Tedavi Edilir?

Stranded Deep zehirlenme sorununu çözmek için antidot tüketerek zehir durumu iyileştirebilirsiniz. Pipi ve hindistancevizi şişelerini birleştirerek panzehir yapabilirsiniz. Pipi, küçük yeşil bitki demetlerinin içinde veya çiftçilikle bulunur ve hindistancevizi içtiğiniz için bir sürü hindistan cevizi şişesine sahip olmalısınız. Stranded Deep poisoning nasıl geçer, sorusuna cevap vermiş oldukç

pipi farm

Stranded Deep’te Pipi Bitkisi

Zehir ne kadar tehlikelidir?

Oyuna başladığınızda doğru ısırılırsanız, yeniden yüklemeyi düşünmelisiniz. Zehir, kalıcı bir etki olduğu düşünülürse, zamanla oldukça yüksek hasar verir. Zehir seni 22 dakika içinde kendi kendine öldürecek. Ve adanın normal travmalarından kurtulmayı çok daha zor hale getirecek. Neyse ki, zehir ek zehir etkileri ile birikmez. Yalnızca bir kez zehirlenebilirsin ve zehire neden olan yaratıkların çoğu hasar vermez (yılanlar dışında).

stranded deep zehirlenme

Stranded Deep’te Zehirli Yaratıklar

Bu nedenle pipi bitkileri çok önemli olacak. Pipi çiftlikleri yapmak, hayatta kalmanız için çok önemlidir. Bu nedenle, kazara zehirlenmeye her zaman hazır olmanız için oyuncu başına iki ayrı çiftlik oluşturmanızı öneririz.

Last Day On Earth

Youtube kanalımızdan başka bir hayatta kalma oyun videomuzu izlemek ister misin? Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.

Size durumu getirebilecek en yaygın canlılar deniz yıldızları ve suların sığ derinliklerinde bulunan birçok canlıdır. Bunlar öldürülemez zaten bu yüzden oldukça tehlikeli bir durumdur. Bastığınız yere dikkat etin ve Pipi + Hindistan Cevizi Şişesi kombinasyonunu her zaman aklınızda tutun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Speargun (Zıpkın) Nasıl Yapılır? – Stranded Deep Silah Rehberi