AksiyonRehber

Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu

Hitman 3 rehberinin bu sayfasında kamera ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Bir çok oyunda yer alan photo mode (fotoğraf modu) da oyunda bulunur. Bununla kaydetmek isteyebileceğiniz görüntüler yakalayabilirsiniz. Oldukça etkileyici görüntüleri oyun içinde yüksek grafik detaylarıyla bulabileceksiniz. Hitman 3 için bu özelliği de cezbedicidir.

Kamera, Ajan 47’nin varsayılan ekipmanına dahil olan Hitman 3’teki yeni bir cihazdır – kahraman onu her görev veya bölüm sırasında kullanabilir. Hitman 3’teki kameranın birkaç kullanımı vardır.

 1. Casus aracı (Spy Tool)
 2. Basitleştirilmiş fotoğraf modu

Casus aracı

Hitman 3’teki kamera son derece kullanışlı bir casus aracıdır. Herhangi bir takım elbise veya kılık değiştirmenin cebine sığan bu küçük eşya, kilitli odaları uzaktan açmanıza ve çok gizli istihbarat elde etmenize olanak tanır.

Basitleştirilmiş fotoğraf modu

Agent 47’nin kamerasını, güzel manzaralar veya ilginç nesneler veya fenomenler yakalama gibi daha yaratıcı şekillerde de kullanabilirsiniz. Açıkçası diğer oyunlardan bilinen tam teşekküllü bir fotoğraf modu değil, ancak bazı temel işlevleri var ve güzel fotoğraflar çekmemize izin veriyor.


Youtube kanalımızdaki Lonewolf oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.


Kameranın, fotoğraflarınıza biraz daha fazla renk eklemenize veya belirli bir nesneyi daha ayrıntılı olarak yakalamanıza olanak tanıyan üç ek özelliği vardır.

 1. Yakınlaştırma: 1x – 4x
 2. Alan derinliği: ön plandaki nesneye veya karaktere odaklanmanıza ve arka planı bulanıklaştırmanıza olanak tanıyan bir özellik. % 20 ile% 100 arasında değişir
 3. Filtre: Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı filtre vardır – Amora, Eşik, Geç Gün Batımı.
Hitman 3 Rehberleri
Hitman 3 Rehberleri

Hitman 3 oyununda işinize yarayacak bazı rehberleri ve ipuçlarını burada paylaşacağız. Merak ettiğiniz konuya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Merakınızı gideremediyseniz yorumla ulaşabilirsiniz.

 

 1. Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu
 2. Hitman 3'te Zorluk Düzeyleri
 3. Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi
 4. Hitman 3 Multiplayer / Çok Oyunculu Mod Rehberi
 5. Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi
 6. Hitman 3 - Sistem Gereksinimleri ve Bütün Teknik Özellikler
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Evcil Hayvanlara İsim Verme

RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rust Oynarken Yapılan En Önemli 10 Hata