Nişancı OyunuRol Oyunu

Destiny 2’de The Lament’i Nasıl Alırsın? (Abandoned Bunker)

Destiny 2: Lost Lament Abandoned Bunker Nerede sorusunun cevabını vermek için buradayız. Lost Lament Abandoned Bunker, Destiny 2: Beyond Light’taki Lost Lament görevi için Europa’daki Vex istilasına uğramış Eventide Harabeleri Kayıp Sektöründe bulunabilir.

Destiny 2’nin en son genişlemesi Beyond Light, oyun tarihindeki en iyi boss öldürme silahlarından biri olan The Lament olarak bilinen egzotik kılıcı oyuna getirdi. Bu kılıcı elde etmek, oyuncuların Europa’yı keşfetmek, ölü Exos’u kurtarmak ve Vex lejyonlarını öldürmek için uzun bir görevden geçmelerini gerektirir.

Lament, Destiny 2’deki en zor PvE etkinliklerinin bazılarında son derece etkili bir silah olduğunu kanıtladı. Deep Stone Crypt raidinde Atraks-1’i parçalamaya karşı özellikle faydalıdır ve Nightfall: The Ordeal’de bosslara ve Barrier Şampiyonlarına karşı harikadır.

Oyuncular Kulede Banshee-44 ile konuşarak “Broken Blade” i edindikten sonra, sonraki görev adımı oyunculardan terk edilmiş bir sığınak için Eventide Harabelerini keşfetmelerini ve içeri girmelerini ister. Bu açıklamanın bahsettiği terk edilmiş sığınak, aslında Eventide Harabelerinin derinliklerinde bulunan Bunker E15 Kayıp Sektörüdür.

 

The Lament Silahını Almak İçin Yapacaklarınız

 

[ctu_ultimate_oxi id=”15″]

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2’de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?