RehberValheim

Valheim Başlangıç Rehberi

Valheim rehberinin bu kısmında, oyuna başlamak için ipuçları ve tavsiyeler bulacaksınız. Bilgiler, maceranıza daha sorunsuz başlamanıza ve daha hızlı bir şekilde bitirmenize yardımcı olacaktır.

Valheim’den kısaca bahsetmek gerekirse, Valhalla ile son zamanların modası haline gelmiş Viking temalı bir hayatta kalma oyunudur. Oyun mekaniklerine bakacak olursanız standart hayatta kalma oyunu diyebilirsiniz ama Viking kültürünü görmek isteyenler bununla oynamak isteyenler için keyifli bir oyundur.

Bu rehberimizde Valheim oyununa başlamadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç ipucunu sizlerle paylaşacağız. Başlamadan önce okursanız size daha faydalı olacaktır. Bu sayede oyunda sıkıntı çekmeden ilerlemeniz mümkün hale gelecektir.

Bu rehberimizde bulabileceğiniz ana konular aşağıda listelenmiştir. Dilerseniz bir tıkla konuya doğrudan erişebilirsiniz;

Yemeği unutma

Açlıktan ölemeseniz bile, düzenli yemek yemeniz yine de önemlidir. Yiyecekler, geçici de olsa maksimum sağlığınızı etkiler. Alınan HP miktarı, yemeğin türüne bağlıdır ve toplam yenen yiyecek miktarı ile birlikte birikir.

Her seferinde farklı olması gereken 3 öğüne kadar yiyebilirsiniz.

Her şey için depolama alanına sahip olun

Toplayabileceğiniz ve biriktirebileceğiniz birçok öğe türü vardır. Maalesef karakterinizin taşıma kapasitesi sınırlıdır. Bu nedenle, ganimetinizi depolayacak sandıklara sahip olmak işe yarar. Neyin nerede olduğunu unutmamak için, farklı eşya türleri için ayrı sandıklara sahip olun.

 

Valheim Oyna

Steam | Web Sitesi

 

 

Çevrenizi Keşfedin

 

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

MinecraftRehber

Minecraft Bedrock Komutları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Balık Tutma – Biraz Rahatlayalım