RehberValheim

Valheim’de Surtling Cores Nerede Bulunur?

Valheim’da bazı kaynakların bulunmasının zor olduğunu söylemek yetersiz kalıyor. Toplamanız gereken bir sürü şey var ve hepsini bulmak kolay değil. Çevreye rastgele dağılması nedeniyle, Surtling Cores belki de tutarlı bir şekilde bulunabilecek en kötü eşyadır. Peki bu önemli kaynağı nereden topluyorsunuz? Ve hızlı bir şekilde bulmanız gerekirse, onları yetiştirebileceğiniz en iyi yer neresi?

Surtling Cores Ne İşe Yarar?

Bu eşya belirli el sanatları için gerekli olabilir. Bu çekirdekler, izabe tesisini, odun kömürü fırınını, asayı ve hatta portalı yapmak için kullanılır. Ancak, bu kullanışlı kaynağı bulmak her zaman kolay değildir.

Valheim’da Surtling Cores Nerede Bulunur?

Bu nadir eşyayı toplamak isterseniz, onları çeşitli alanlarda bulabilirsiniz. Çoğunlukla Surtling Cores’u bulmanın en kolay yeri Dungeons’tır ve burası onları erken almanız gereken yerdir. Aksi takdirde, bu çekirdekleri rastgele sandıklarda ve ateşli bir varlık olan Surtling düşmanından bulabilirsiniz.

Valheim maceranıza yeni başlıyorsanız, zindanlara girmelisiniz. Zindanlar, Çayırlar ve Kara Orman’da siyah girişleri olan küçük çukurlardır. Buraya gitmeden önce, sağlam bir silahınız (muhtemelen bir Club’tan biraz daha iyi) ve iyi zırhınız olduğundan emin olun. Odaları temizleyin ve yazılarda kırmızı küpler arayın. Onları alın ve izabe cihazlarının tarifini bu şekilde alabilirsiniz.

Biraz daha yüksek seviyedeyseniz, çevredeki rastgele sandıklarda Surtling Core’ları bulabilirsiniz. Bununla birlikte, toplayabileceğiniz zindan sayısı rastgele olduğundan, bu eşyadan çok fazla toplayamayabilirsiniz. Bulabildiğiniz tüm zindanları bulun, ancak daha sonra Surtling’leri aramak zorunda kalacaksınız.

Surtling’leri, Bataklık biyomlarında, Ateş gayzerlerinin çevresinde ve Rune Taşının yanında bulabilirsiniz. Onları suya çekerseniz, aslında kendilerini öldürürler. Ve zaten pek sağlıkları yok. Bu adamları ateş gayzerlerinde veya tercih ettiğiniz yerde yetiştirin. Muhtemelen yetiştirebileceğiniz en iyi yenilenebilir Surtling Çekirdekleri kaynağıdır, ancak onlarla savaşmaya çalışmadan önce Bataklık Biyomu için hazır olmalısınız.

[ctu_ultimate_oxi id=”36″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Sal Kullanma ve Suya Açılma