Nişancı OyunuRehber

Destiny 2’de Cabal Gold Nerede Bulunur?

Yeni Battlegrounds Arena’da Hammer of Choosing yükseltmek ve Cabal ordularına karşı savaşmak için Cabal Gold’u toplayın! Kabal’ın hiç şansı yok!

Destiny 2’nin Season of the Chosen ortaya çıktı. Son zamanlarda Hive engellendiğinde, Karanlığın kaçınılmaz dönüşüne hazırlanmak için Caiatl tarafından Kabal ve Muhafızlar arasında beklenmedik bir ittifak önerildi. Biçimlendirilebilir Red-Legion tahtında yeni ve çok daha acımasız bir lider, Öncü’deki Muhafızlar için bir şey ifade ediyor. Daha iyi zırh ve silahlar edinin ve Caiatl’ı ele geçirin!

Destiny’deki her yeni sezonda oyuncular yeni silahlar, egzotikler ve zırhlarla karşılanıyor. Wrathborn görev serisindeki Cryptolith Lure gibi, oyuncular Battleground etkinliklerinde Caiatl’ın seçilmiş savaşçılarını alt etmek için yeni bir silah olan Hammer of Choosing ile Cabal Gold şarj edebilirler. Hammer’ı almak için bu kılavuzu izleyin.

Cabal Gold Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

 

[ctu_ultimate_oxi id=”15″]

 

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2’de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?