RehberValheim

Valheim’da Nasıl Uçulur? Hayatta Kalmanın Püf Noktaları

Valheim erken erişim oyunudur, bu nedenle doğal olarak ilerlemenizde bazı sorunlar olabilir. Bu, çeşitli yerlere takılmaktan, cesedinizin peşinden koşmaktan bıkmaya ve hatta tüccar Haldor’u aramaya kadar değişebilir. Öyleyse, eğer durum buysa, oyunun birçok hilesini başucunuzda tutmak isteyebilirsiniz… Bunlardan biri de nasıl uçulacağını öğrenmek. Bu hile gibi görünebilir (ve öyledir), ancak hile yapmanın karakterinizin takılıp kalmasından daha iyi olduğu da bir gerçek. Öyleyse birlikte bazı çukurlardan uçarak geçelim!

Valheim’da Nasıl Uçulur?

Nasıl uçulacağını öğrenmek istiyorsanız, oyun konsoluna “imacheater” yazarak hileleri etkinleştirmeniz gerekir. Hileleri etkinleştirdikten sonra konsolu yeniden açın ve yaratıcı moda girmek için “hata ayıklama modu” yazın. Yaratıcı modda, uçuşta geçiş yapmak için “z” tuşuna basarak ai’deki bir kuş gibi etrafı yakınlaştırabilirsiniz. Kaydırmak için Boşluk Çubuğu’na ve aşağı kaymak için Ctrl’ye basın.

Konsolu açmada sorun yaşıyorsanız, bunun nedeni çok oyunculu bir sunucuda olmanız olabilir. Bu hileler, sunucunuz hilelere izin vermedikçe, ne yazık ki yalnızca tek oyunculu olarak çalışır. Hata ayıklama modu ayrıca bir çalışma tezgahına ihtiyaç duymadan inşa etmenize olanak tanır, bu da geliştiricilerin amaçladığının ötesinde şaheserler yaratmanıza izin verebilir. Konsol komutları konusunda daha fazla bilgi için buraya bakın.

Alternatif olarak, riskli fizik motorunu kullanarak hile kullanmadan uçmanın bir yolu var. Arkadaşınızı kazıplamak, bir rampa inşa etmek ve ardından müttefikinizi havaya fırlatmak için bir Abis Zıpkınını kullanın. Sadece sürüklenmediklerinden emin olmak için kazığa gömülmüş vikingleri sabitlemeniz gerekecek; çoğu oyuncu sandalye kullanıyor. Bu, harita üzerinde seyahat etmenin delicesine hızlı bir yolu olabilir … Yine de, tipik olarak çok ölümcüldür, çünkü bu oyunun düşme hasarı, hayatta kalma oyunları için her zamanki kadar acımasızdır. Eğer hayatta kalırsanız, o zaman… iyi bir rampa ile çok fazla mesafe elde edersiniz!

Yine de… hata ayıklama modu uzun vadede biraz daha tutarlı olabilir. Viking sapanı eğlenceli olabilir ama geride en az bir adam bırakıyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”36″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Frost Arrows Yapımı