RehberValorant

Valorant Hızlı Tecrübe Kazanma

Valorant rehber serimizin bu sayfası, deneyim puanı kazanmayı önemli ölçüde hızlandıracak ve ek karakterlerin kilidini açma sürecini iyileştirecek birkaç yolu açıklamaktadır.

Valorant’taki tüm karakterlerin ve oyunda bulunan bonusların (başlıklar, kartlar, spreyler) kilidini açmak, özellikle sıfırdan başlarsanız uzun zaman alabilir. Valorant’ta bu süreci nasıl hızlandıracağınızı ve deneyim puanlarını (XP) nasıl kazanacağınızı bilmeniz önem arzediyor.

Aşağıdaki listede tecrübe puanı kazanmanızı hızlandıracak bazı başlıklar verilmiştir. Dilerseniz merak ettiğiniz konuya doğrudan gitmek için şimdi tıklayın.

Valorant’ta oyuna başlamadan önce, oyun sırasında nelere daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini bilmek için Günlük ve Haftalık Görevleri bilmeniz gerekiyor. Etkin görevlerin her birini tamamlayarak çok miktarda ekstra deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Valorant’taki mevcut günlük görevler her zaman oyun ana ekranında görünür. Deneyim puanı kazanmak için bunlar çok önemlidir. Valorant’taki mevcut günlük görevler her zaman oyunun ana ekranında görünür. Yukarıdaki resimde vurgulanan pencerede, oyuncunun haftalık görevlerde ilerlemeyi başardığını ve ayrıca her gün toplam 4.000 XP alabileceği iki ek günlük görev olduğunu görebilirsiniz.

Valorant Günlük ve Haftalık Görevler

 

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Val 12 Hata Kodu Nasıl Çözülür?