AksiyonRehber

Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi

Hitman 3 rehber serisinin bu sayfası, haritalarda bulunan kısayolların (Shortcuts) neler olduğunu açıklamaktadır. Ayrıca daha fazla kısayolun kilidini nasıl açacağınızı ve bunların kalıcı olarak açık kalıp kalmayacağını da öğreneceksiniz.

Kısayollar, Hitman 3’e eklenen yeni bir özelliktir – serinin önceki iki oyununda bu özellik yoktu. Shortcuts denilen özellik Souls serisi oyunlarda bulunanlara benzer şekilde çalışırlar – haritanın farklı bölümlerinde daha hızlı seyahat etmek için bunları kullanabilirsiniz.

En yaygın kısayol (Shortcuts) türleri, indirilebilen merdivenlerdir. Bu özellikle tırmanırken kullanışlıdır – daha yüksek bir yere daha hızlı gidebilirsiniz. Bu, elbette her iki yönde de çalışır – örneğin tehlikeli bir yerden daha kolay çıkmak için alçaltılmış bir merdiven kullanabilirsiniz.

Kısayolun kilidinin açılması ek bir öğe gerektirebilir. Merdiven olması durumunda, levye olabilir. İhtiyacınız olan eşyaları her zaman haritada bulabilir veya onları bir göreve götürebilirsiniz (“kalıcı” envanterinizde varsa).

Bazı görevler belirli kısayollarla ilişkilidir – bunları duraklatma menüsündeki Keşif sekmesinde bulabilirsiniz. Bu, haritada hala hangi kısayolların bulunabileceğini belirlemenin iyi bir yoludur.


Youtube kanalımızdaki rastgele bir oyun videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin. 


Kilitlenmemiş her kısayol kalıcı olarak açık kalır – bu, diğer suikast çeşitlerini tamamlamak için görevleri tekrarlarken çok faydalı bir özelliktir. Görevle ilgili bir yere daha hızlı ve daha kolay ulaşabileceksiniz (örneğin, gardiyanların bazı geçişleri veya bir odaya girişi engellemeleri durumunda bu kısayollar hayat kurtarabilir). Her haritayı ilk kez keşfederken olabildiğince çok kısayolu keşfetmeye ve etkinleştirmeye çalışın.

[ctu_ultimate_oxi id=”35″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3 Multiplayer / Çok Oyunculu Mod Rehberi