AksiyonRehber

Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi

Hitman 3 rehber serisinin bu sayfası, haritalarda bulunan kısayolların (Shortcuts) neler olduğunu açıklamaktadır. Ayrıca daha fazla kısayolun kilidini nasıl açacağınızı ve bunların kalıcı olarak açık kalıp kalmayacağını da öğreneceksiniz.

Kısayollar, Hitman 3’e eklenen yeni bir özelliktir – serinin önceki iki oyununda bu özellik yoktu. Shortcuts denilen özellik Souls serisi oyunlarda bulunanlara benzer şekilde çalışırlar – haritanın farklı bölümlerinde daha hızlı seyahat etmek için bunları kullanabilirsiniz.

En yaygın kısayol (Shortcuts) türleri, indirilebilen merdivenlerdir. Bu özellikle tırmanırken kullanışlıdır – daha yüksek bir yere daha hızlı gidebilirsiniz. Bu, elbette her iki yönde de çalışır – örneğin tehlikeli bir yerden daha kolay çıkmak için alçaltılmış bir merdiven kullanabilirsiniz.

Kısayolun kilidinin açılması ek bir öğe gerektirebilir. Merdiven olması durumunda, levye olabilir. İhtiyacınız olan eşyaları her zaman haritada bulabilir veya onları bir göreve götürebilirsiniz (“kalıcı” envanterinizde varsa).

Bazı görevler belirli kısayollarla ilişkilidir – bunları duraklatma menüsündeki Keşif sekmesinde bulabilirsiniz. Bu, haritada hala hangi kısayolların bulunabileceğini belirlemenin iyi bir yoludur.


Youtube kanalımızdaki rastgele bir oyun videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin. 


Kilitlenmemiş her kısayol kalıcı olarak açık kalır – bu, diğer suikast çeşitlerini tamamlamak için görevleri tekrarlarken çok faydalı bir özelliktir. Görevle ilgili bir yere daha hızlı ve daha kolay ulaşabileceksiniz (örneğin, gardiyanların bazı geçişleri veya bir odaya girişi engellemeleri durumunda bu kısayollar hayat kurtarabilir). Her haritayı ilk kez keşfederken olabildiğince çok kısayolu keşfetmeye ve etkinleştirmeye çalışın.

Hitman 3 Rehberleri
Hitman 3 Rehberleri

Hitman 3 oyununda işinize yarayacak bazı rehberleri ve ipuçlarını burada paylaşacağız. Merak ettiğiniz konuya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Merakınızı gideremediyseniz yorumla ulaşabilirsiniz.

 

  1. Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu
  2. Hitman 3'te Zorluk Düzeyleri
  3. Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi
  4. Hitman 3 Multiplayer / Çok Oyunculu Mod Rehberi
  5. Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi
  6. Hitman 3 - Sistem Gereksinimleri ve Bütün Teknik Özellikler
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

Dark AllianceRehber

Dark Alliance'da Çevresel Olumsuz Etkileri Azaltma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3 Oynamayı Düşünenler İçin Başlangıç Rehberi