RehberValheim

Valheim’de Balık Tutma – Biraz Rahatlayalım

Valheim’da balık tutmak nispeten basittir ve yiyecek toplamanın harika bir yoludur, ancak işte daha karmaşık balık tutma kısımları için bazı ipuçlarını bu Valheim’de balık tutma rehberimizde açıklıyoruz.

Bir hayatta kalma oyunu, bir tür balık tutma uzmanı olmadan muhtemelen bir hayatta kalma oyunu olamaz. Neyse ki, İskandinav kozmolojisiyle aşılanmış bir dünyanın ortasında oyuncuları düşüren, Viking temalı bir oyun olan Valheim, bu balık tutmakla ilgili bazı içeriklere sahip.

Valheim’de Balık Tutmak Ne İşe Yarar?

Balık, Valheim’daki birçok besin kaynağından biridir ve hem sağlığı hem de dayanıklılığı geri kazanmak söz konusu olduğunda son derece faydalıdır. Oyunun balık tutma mekaniği, orada daha gerçekçi olanlardan biri ve Minecraft gibi diğer hayatta kalma oyunlarının aksine, gerekli olta üretilemez.

Balık için olta takımı – Valheim

Olta sadece küçük, mavi renkli gezici bir tüccar olan Haldor’dan satın alınabilir. Özellikle tehlikeli bir bölge olan Kara Orman’da rastgele bulunabilir ve Madeni Paralar karşılığında faydalı eşyalar satacaktır. Haldor ayrıca Ruby ve Amber gibi değerli eşyalar satın alacak.

Arabası ve arabasını çeken büyük canavar, çevredeki ormanlık alanlardan sıyrıldığı için kampını uzaktan fark etmek oldukça kolaydır. Fishing Rod, oyunculara 350 Coin’e mal olacak. Bu noktada elde etmenin başka bir yolu olmadığından, oyuncuların Haldor’dan Bait satın alması gerekecek. 50 Yem için 10 Altın istiyor.

 

Balık Tutmak İçin İpuçları

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GeForce Now’da Donma Sorunlarına 3 Çözüm Önerisi