AksiyonHack & SlashRol Oyunu

Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash

En popüler hack’n’slash oyunlarından birinin ücretsiz, mobil versiyonu. Prodüksiyon, büyük platform sürümü ile aynı varsayımlara dayanarak geliştirildi ve hiçbir ödün vermeden eksiksiz bir Path of Exile deneyimi sunuyor.

Path of Exile: Mobile, çevrimiçi oyun için oluşturulmuş ünlü aksiyon RPG’nin mobil versiyonudur (içeriğin çoğu tek başına da deneyimlenebilir olsa da). Oyun, orijinal Path of Exile ile hemen hemen aynı oynanışı sunuyor, ancak içerik oluşturucular, oyunu mobil platformlara daha iyi uyarlamak için birkaç küçük değişiklik yaptı. Oyun, ilk oyunun yaratıcıları olan Grinding Gear Games tarafından yaratıldı ve gösterime çıkarıldı.

Path of Exile Mobile hikayesi

Oyuncu, evinden (Oriath) suçluların gönderildiği tehlikeli Wraeclast kıtasına sürgün edilen bir kahraman rolünü üstlenir. Kahraman, kendisini sürgüne gönderen kişiden – High Templar Dominus – intikam almaya karar verir ve hapishaneden çıkmanın bir yolunu bulmak için bir yolculuğa çıkar.

 

Path of Exile Mobile Oyun Mekanikleri

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Balık Tutma – Biraz Rahatlayalım