AksiyonHack & SlashRol Oyunu

Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash

En popüler hack’n’slash oyunlarından birinin ücretsiz, mobil versiyonu. Prodüksiyon, büyük platform sürümü ile aynı varsayımlara dayanarak geliştirildi ve hiçbir ödün vermeden eksiksiz bir Path of Exile deneyimi sunuyor.

Path of Exile: Mobile, çevrimiçi oyun için oluşturulmuş ünlü aksiyon RPG’nin mobil versiyonudur (içeriğin çoğu tek başına da deneyimlenebilir olsa da). Oyun, orijinal Path of Exile ile hemen hemen aynı oynanışı sunuyor, ancak içerik oluşturucular, oyunu mobil platformlara daha iyi uyarlamak için birkaç küçük değişiklik yaptı. Oyun, ilk oyunun yaratıcıları olan Grinding Gear Games tarafından yaratıldı ve gösterime çıkarıldı.

Path of Exile Mobile hikayesi

Oyuncu, evinden (Oriath) suçluların gönderildiği tehlikeli Wraeclast kıtasına sürgün edilen bir kahraman rolünü üstlenir. Kahraman, kendisini sürgüne gönderen kişiden – High Templar Dominus – intikam almaya karar verir ve hapishaneden çıkmanın bir yolunu bulmak için bir yolculuğa çıkar.

 

Path of Exile Mobile Oyun Mekanikleri

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Akvaryum Nasıl Temizlenir?

AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen, Dark Souls ve Elden Ring'de Olmayan Çözümler Sunacak

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GeForce Now’da Donma Sorunlarına 3 Çözüm Önerisi