Farming SimulatorRehber

Farming Simulator “Can’t load game.xml Hatası” Çözümü

Farming Simulator’ün herhangi bir sürümünde bazı hatalar karşınıza çıkabilir. Oyundaki dosyaların bazıları hatalı olduğu zaman Farming Simulator açılmayabilir. Bu hatalardan birisi “Can’t load game.xml Hatası” olarak karşımıza çıkıyor. Bu hatayı nasıl aşacağınıza dair ipuçlarını resmi açıklamayı sizlerle paylaşacağız.

Farming Simulator “Can’t load game.xml Hatası” Çözümü

Bu hatayı çözmek için game.xml dosyasını silin. Hem PC hme de Mac için dosya yolları aşağıda verilmiştir. Bu yolda oyununuzu bulamayabilirsiniz. Bu oyunun hiç bir değişiklik yapmadığınız kurulum aşamasında Farming Simulator’e müdahale etmediğiniz zaman varsayılan olarak dosyalarını kurduğu yerdir. Lakin müdahale ettiyseniz dosya yolu değişmiş olabilir.

PC: C: / Kullanıcılar / Kullanıcı Adı / Belgeler / Oyunlarım / Farming Simülatör
Mac: Kullanıcılar / Kullanıcı adı / Kitaplık / ApplicationSupport / FarmingSimulator201X / game.xml

Dosyayı silmiş olmanıza rağmen, herhangi bir sorun yaşamadan oyuna başlayabileceksiniz – kendi kendine aynı dosyayı oluşturacaktır. Daha sonra çözünürlük vb. Gibi kişisel ayarlarınızı yeniden yapmanız gerektiğini unutmayın.

Bu hata, oyunu modlarla birlikte kaydettikten sonra ortaya çıkabilir ve bu da bazı hataları tetikleyebilir. Gerekirse, lütfen Güncellemelerden en son yamayı yükleyin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Free Fire Ağ Bağlantı Hatası Çözüm Önerileri