Farming SimulatorRehber

Farming Simulator “Can’t load game.xml Hatası” Çözümü

Farming Simulator’ün herhangi bir sürümünde bazı hatalar karşınıza çıkabilir. Oyundaki dosyaların bazıları hatalı olduğu zaman Farming Simulator açılmayabilir. Bu hatalardan birisi “Can’t load game.xml Hatası” olarak karşımıza çıkıyor. Bu hatayı nasıl aşacağınıza dair ipuçlarını resmi açıklamayı sizlerle paylaşacağız.

Farming Simulator “Can’t load game.xml Hatası” Çözümü

Bu hatayı çözmek için game.xml dosyasını silin. Hem PC hme de Mac için dosya yolları aşağıda verilmiştir. Bu yolda oyununuzu bulamayabilirsiniz. Bu oyunun hiç bir değişiklik yapmadığınız kurulum aşamasında Farming Simulator’e müdahale etmediğiniz zaman varsayılan olarak dosyalarını kurduğu yerdir. Lakin müdahale ettiyseniz dosya yolu değişmiş olabilir.

PC: C: / Kullanıcılar / Kullanıcı Adı / Belgeler / Oyunlarım / Farming Simülatör
Mac: Kullanıcılar / Kullanıcı adı / Kitaplık / ApplicationSupport / FarmingSimulator201X / game.xml

Dosyayı silmiş olmanıza rağmen, herhangi bir sorun yaşamadan oyuna başlayabileceksiniz – kendi kendine aynı dosyayı oluşturacaktır. Daha sonra çözünürlük vb. Gibi kişisel ayarlarınızı yeniden yapmanız gerektiğini unutmayın.

Bu hata, oyunu modlarla birlikte kaydettikten sonra ortaya çıkabilir ve bu da bazı hataları tetikleyebilir. Gerekirse, lütfen Güncellemelerden en son yamayı yükleyin.

Farming Simulator 2019 Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Clock Mod Nasıl Kurulur – Valheim Rehberi