Battle RoyaleFree Fire

Garena Free Fire’da Çantayı Verimli Şekilde Kullanma

Garena Free Fire’daki envanter çok önemlidir – bu sayede diğer oyuncularla etkili bir şekilde savaşacaksınız. Zaferiniz buna bağlı. Envanterin düzenli olarak değiştirilmesi ve farklı silahlar arasında geçiş yapılması da aynı derecede önemlidir – maçın ilk birkaç dakikasında giderek daha iyi eşyalar elde edeceksiniz. Bu, onlar için bir yerinizin olması gerektiği anlamına gelir. Bu bölümde, ekipmanın nasıl çalıştığını ve nasıl değiştirileceğini öğreneceksiniz.

  • Envanter yönetimi
  • İpuçları

Envanter yönetimi

Yeni eşyalar almak anahtardır – diğer oyuncularla ne kadar etkili bir şekilde savaşabileceğinizi ve örneğin kendinizi nasıl iyileştirebileceğinizi etkiler. Yeni teçhizat almak çok basit – ister yeni silahlar, cephane, zırh veya el bombaları olsun, almak istediğiniz eşyaya koşun. Karakteriniz bunları otomatik olarak toplar. Bununla birlikte, sırt çantanızda yeterli boş alana veya silahlar için boş yuvaya sahip olmanız gerekir (ekranın sağ üst köşesinde görüntülenir).

Boşluk veya boş yuva yoksa, bir şeyden kurtulmanız gerekecek – ister gereksiz cephaneyi, el bombalarını veya ilk yardım çantalarını atarak veya seçili silahı başka bir silahla değiştirerek. Silahlar söz konusu olduğunda, almak istediğiniz yeni öğenin simgesine tıklamanız yeterlidir – atılan eski silahın yerini alacaktır. Ekstra alan açmanız gerekiyorsa, ekranın sol kenarında gösterilen simgesine tıklayarak sırt çantasını açın. Bu, sırt çantası penceresini açar – yere atmak için nesneyi sırt çantası kutusunun dışına sürükleyin.

Not – sırt çantası simgesinin altındaki yüzde değeri, ne kadar alanınız kaldığını size bildirir. % 100’e ulaştığında, herhangi bir öğeyi alamazsınız.

İpuçları

Aşağıda, envanteri kullanmak için bazı ipuçları bulabilirsiniz:

  1. Maç başladıktan sonra her şeyi toplayın – ister silah, ister sarf malzemesi veya el bombası olsun. Eşyaları sırt çantanızdan hızla atabilirsiniz – hiç bulundurmamaktansa herhangi bir silaha sahip olmak daha iyidir.
  2. Cephaneyi yalnızca kullandığınız silah için toplayın. Bir saldırı tüfeğiniz ve bir keskin nişancı tüfeğiniz varsa, örneğin bir av tüfeği yerine onlar için cephane toplamaya odaklanın. Bu size sırt çantanızda biraz yer kazandıracaktır.
  3. Daha yüksek seviyeli sırt çantalarını arayın. Üç sırt çantası seviyesi vardır – seviye ne kadar yüksekse, kapasite o kadar büyük olur. İçlerinden geçerek otomatik olarak daha iyi sırt çantaları topluyorsunuz.
  4. Düşen düşmanlar tarafından düşen eşyaları toplayın. Kafataslı küçük, kara kutular içindedirler. Düşmanlar genellikle silahlar ve mühimmat gibi çeşitli eşyalar taşırlar – onları kapma şansınızı kaçırmayın!

 

Garena Free Fire Rehberleri
Garena Free Fire Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Can Basma – Garena Free Fire Rehberi