RehberValheim

Valheim’de Havai Fişek Ateşleme

Surtling Cores, Valheim’da metal silahlar ve aletler üretmek için çok önemlidir. Ayrıca diğer oyuncularla kutlama yapmak veya onlara işaret vermek için harika Havai Fişekler yaparlar.

Valheim dünyası devasa ve keşfedilecek üç gizli, şu anda tamamlanmamış biyomlardan, geceleri oyuncu üslerini takip eden gizemli pelerinli bir figüre kadar ortaya çıkarılacak sırlarla dolu. Gizli oyuncuların henüz keşfetmemiş olabileceği bir şey, özellikle zorlu patron dövüşlerini veya karmaşık bir üssün tamamlanmasını kutlamak için Fireworks’ü ateşleme yeteneğidir. Bir Demir Ocağı ve Dökümcülerden bir üssü korumak için hızlı seyahat eden Portallar ve Muhafızlara kadar her şeyde kullanılan bir üretim malzemesi olan Surtling Cores, Havai Fişek olarak da kullanılabilir.

Valheim’da Havai Fişek yapmak, fazladan Surtling Core ve onları yerleştirmek için bir kamp ateşine sahip olmak kadar basittir. Havai fişeklerin şu anda bir oyuncunun oyunu üzerinde gerçek bir etkisi yoktur, ancak bu patlamaların bazen düşmanları üssüne veya mevcut konumlarına uyarabileceği düşünülmektedir. . Bununla birlikte, arkadaşlarla bir sunucuda oynarken, bunlar sinyaller olarak ve böylesine geniş ve affetmez bir vahşi doğayı keşfetmek ve hayatta kalmaktan gelen küçük zaferleri kutlamak için kullanılabilir. İşte Valheim’da Havai Fişekleri başlatmak için Surtling Cores‘u nasıl kullanacağınız.

 

Surtling Core Hava Fişek Nasıl Yapılır?

 

Valheim Hayatta Kalma Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Taş Bina Yapımı