Farming SimulatorRehber

Farming Simulator “0xc000007b” Hatası Çözümü

Farming Simulator severlerin sık sık olmasa da oyunu yeniden kurduklarında ya da aniden oyunda gerçekleşen bir hatadan dolayı canları sıkılabiliyor. Bu basit rehberimizde sizlere 0xc000007b hatasından ve nasıl çözüleceğinden kısaca bahsedeceğiz. Eğer Farming Simulator’un herhangi bir sürümünde ya da serinin herhangi bir oyununda 0xc000007b hatasıyla karşılaştıysanız sebebi ve olası çözüm önerileri aşağıda listelenmiştir.

“0xc000007b” hata mesajı, işletim sisteminizle ilgili olan ve oyunun neden olmadığı bir sorundur. Resmi açıklamaya göre belirtilen hata Windows’tan kaynaklanmaktadır. Bu hata mesajını alıyorsanız oyunun dosyalarıyla oynamayı bırakın çünkü çözüm oyunda değil.

İşletim sistemini yükseltirken bu hataya neden olması muhtemeldir. Sistem dosyalarınızdan bazıları bozuk ve değiştirilmesi gerekiyor. Yani Windows üzerinden çözüm bulmalıyız. Giants Software’a göre çözüm biraz zahmetli görünüyor. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus da bulunuyor. İnternette arama yaparken, indirerek sorunu çözebileceğinizi iddia eden diğer kullanıcıların dosyalarını bulabilirsiniz. Resmi olarak Microsoft’tan olmadıkları ve virüs içerebilecekleri için bu dosyaların indirilmesini kesinlikle önermiyoruz.

Tek güvenli seçenek, bozuk veya eksik dosyaları geri yüklemek için işletim sisteminizi tamamen yeniden yüklemektir. Bu size oldukça uzun bir iş olarak görülebilir ama yapacak çok fazla şey yok. En kısa yol Windows’u onarmaktır. Bunun için en ideal çözüm Microsoft’un kendi yöntemini uygulamak olabilir. Bunun için Windows 10 Kurtarma Seçeneklerine bir göz atmanızı öneririz. Bunun yanında tamamen eksik dosyalarla ilgili Microsoft’un bir başka makalesine de bakabilirsiniz. “Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek” başlıklı makalesinde Microsoft bunu nasıl yapacağınızı açıklamış.

Farming Simulator 0xc000007b hatası için çözüm önerileri bu kadar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Farming Simulator “Can’t load game.xml Hatası” Çözümü