Nişancı OyunuRehberWarzone

Warzone’da Crossplay Ayarları (Arkadaşlarla Oynama)

Warzone crossplay oyun nasıl kurulur ve arkadaşlarla nasıl oynanır? Call of Duty Warzone çapraz oyununu (Crossplay) etkinleştirmek için PC ve konsolda arkadaşlarınızla nasıl ekip oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Warzone çapraz oyununun (Crossplay) nasıl kurulacağını bilmek, PS4, PS5, Xbox One, Series X ve PC’de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz anlamına gelir. Arkadaşlarınız nerede oynarsa oynasın, herhangi bir platformdaki herhangi biriyle bir maça katılmanıza izin verecek bir Warzone seçeneğidir. Neyse ki, Warzone çapraz oyununu etkinleştirmek kolaydır – tek ihtiyacınız olan, arkadaşlarınızın her şeye katılmaları için oynadıkları platformdaki oyun kimlikleridir. Warzone crossplay kurmaya hazırsanız, başlayalım.

Call of Duty Warzone crossplay nasıl kurulur?

Call of Duty Warzone çapraz oyununu kurmaya başlamak için, Warzone lobi ekranının sağ üst köşesinde bulunan Sosyal menüsüne girmeniz gerekir. Bu, şu anda sizinle aynı platformda oynayan arkadaşlarınızı göstermelidir, ancak diğer sistemleri kullananları eklemek istiyorsanız, sol üst köşedeki Arkadaş Ekle komutunu takip edin.

Bu size daha sonra Activision Hesaplarını veya her ikinizin de oynadığınız platformlara bağlı olarak diğer çeşitli oyun kimliklerini kullanarak arama seçeneği sunar. Arkadaşınızın hesap adını yazın ve davet göndermek için sağdaki oka basın, ardından kabul ettiklerinde ana Sosyal ekranın Arkadaşlar sekmesinde birbirinizi görebileceksiniz.

Son olarak, Sosyal ekranından arkadaşınızı seçmeniz, ardından lobisine atlamak için Oyuna Katıl’ı veya onları sizinkine getirmek için Partiye Davet Et’i seçmeniz yeterlidir. Oyun içi sohbet yoluyla onlara bir kısa mesaj göndermek istiyorsanız, kesinlikle bir Fısıltı (wisp) seçeneği de var. Oyuna Katılma veya Partiye Davet Etme seçenekleri kilitliyse, menünün altında o oyuncunun neden katılamayacağını açıklayan bir mesaj göreceksiniz, bu nedenle aranızdaki sorunu çözün ve hazır olun. Call of Duty Warzone çapraz oyunu anında.

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online’da Stat (Durum) İstatistiklerini Artırma