RehberValheim

Valheim’de Hayvan Çiftleştirme Nasıl Yapılır?

Valheim’de oyun boyunca kaynak edinmenin birçok farklı yolu vardır. Bu kılavuz, farklı hayvanların nasıl evcilleştirilip çiftleştirileceğini gösterir.

Şüphesiz, oyuncuların Valheim’da ele geçirmeleri için en önemli kaynaklardan bazıları, yalnızca hayvanları öldürerek elde edilebilecek kaynaklardır. Oyundaki hayvanların her biri, oyunculara hem sağlığı / dayanıklılığı artırmak için pişirilebilen et hem de daha iyi silahlar ve zırhlar yapmak için kullanılabilecek deri sağlayacaktır. Oyunda daha fazla ilerleme kaydedenler, bu hayvanlardan kaynak elde etmek için oldukça fazla zaman harcamak isteyeceklerdir.

Buradaki sorun, bunun aslında epey bir iş olabileceğidir. Oyuncu gerçekten bir parça ete veya bir domuzdan gelen deri parçalara ihtiyaç duyduklarını anlarsa, dünyayı dolaşıp vahşi doğada bir tane bulmaları gerekir. Bu, oyuncular için oldukça can sıkıcı olabilir, bu yüzden bunun üstesinden gelmenin daha iyi yolu, bunun yerine hayvanları evcilleştirmek ve yetiştirmektir. Bu Valheim rehberi, hayvanların nasıl üremesini sağlayacağınızı gösterir.

Valheim’de Hayvan Çiftleştirme

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Hızlı Seyahat Etme