ListeMobil OyunMobil Oyun Haber

En İyi Android Oyunları Listesi 2021

Eski mobil oyunları unutun. 2021 yılında size bu listede önerdiğimiz oyunlar telefonunuzu çok meşgul edecek.

Mobil oyunlar, her zaman piyasaya sürülen daha fazla harika oyunla son yıllarda büyük ölçüde gelişti. Elbette, 2021 farklı değil, Google Play Store’da her oyun meraklısını büyüleyecek birçok türden muhteşem oyunlar mevcut. Son yıllarda piyasaya sürülen oyunlar yalnızca cep telefonu sahiplerini modellerini yükseltmeye teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda oyunculara son derece verimli bir oyun deneyimi sunuyor.

Satın alınması gereken bazı oyunlar olsa da, Android platformundaki ücretsiz oyunlar bazen aynı derecede iyidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyunla, mücevherleri çöplerden ayırmak her zaman son derece zor olabilir. Bu nedenle, 2021’de Android’de mevcut olan en iyi oyunları bilmek, değerli verileri ve depolama alanını boşa harcamak yerine iyi vakit geçirmeyi dört gözle bekleyen oyuncular için son derece faydalı olacaktır.

10 – GRID Autosport

68TL fiyatıyla GRID Autosport, fiyatına değidiğini söyleyen bir çok oyuncuya sahip. Ayrıca, bu mobil oyun herhangi bir reklamdan tamamen yoksun olarak gelir ve böylece oyuncunun oyunda bulunan 100’den fazla pistte kesintisiz bir yarış deneyimi yaşamasını sağlar.

Oyuncular ayrıca çeşitli farklı arabalardan seçim yapabilirler ve GRID Autosport ile ilgili en harika şeylerden biri, bir simülasyon oyunu olmasıdır. Bu nedenle, oyuncular aşırı hızda duvarlara çarptığında, kesinlikle bazı gerçekçi yanıtlar bekleyebilirler. Bununla birlikte, kullanımı kolay ve sezgisel bir eğitim modülü, sürücülerin şan için yarışa atılmadan önce oyunun kontrollerini iyi tanımasını sağlar.

GRID™ Autosport
GRID™ Autosport
Geliştirici: Feral Interactive
Fiyat: ₺94,99

9 – Pubg mobile

PUBG, tartışmasız en iyi battle royale oyunlarından biridir ve on milyondan fazla indirme ile aynı zamanda var olan en çok indirilen oyunlardan biridir. PC muadilinin başarısının ardından PUBG, bir mobil versiyon olan PUBG Mobile’ı ve ayrıca bir PUBG Mobile Lite’ı yayınladı. Oyun mekaniği ve diğer şeyler PC versiyonundan biraz farklı olsa da, bu Android oyunu hala mükemmel bir FPS / TPS.

PUBG, övgüye değer grafikleri, kolay ve basit kontrolleri ve son adam ayakta kalana kadar büyük bir adada savaşan 100 farklı oyuncunun yer aldığı eğlenceli bir öncülüyle oldukça keyiflidir. Oyun alanı belirli bir süre sonra küçülmeye devam ediyor ve oyuncular yeterince uzun süre hayatta kalmak ve Tavuk Yemeği’nin tadını çıkarmak için yağmalamalı, saklamalı ve öldürmelidir. Daha da iyisi, oynamak ücretsiz.

PUBG MOBILE: Akıbet
PUBG MOBILE: Akıbet
Geliştirici: Level Infinite
Fiyat: Ücretsiz

 

Genshin Impact

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Rol Oyunu

Hogwarts Legacy düşündüğümüzden daha erken çıkabilir

Halo Infinite

Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2’de Cabal Gold Nerede Bulunur?