Forza Horizon 4Rehber

Forza Horizon 4’te Araba Alıp Satma

Forza Horizon 4 rehber serimizin bu bölümü, oyunda yeni arabaları nasıl edineceğinizi ve biraz kredi kazanmak için garajınızdan istenmeyen araçları nasıl satacağınızı gösterecek. Aşağıda, Forza Horizon 4’te yer alan müzayede evi hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Forza Horizon 4’te Araba Satın Almak

Forza Horizon 4’te kazanılan Kredilerle autoshow’da ve puanlarla Forzathon mağazasında araba satın alırsınız. Arabalar ayrıca sık sık yapılan ödül çekilişlerinde de satın alınabilir. Haritadaki eski garajlarda bulunabilen ahır buluntuları da var – oyun size onları nerede arayacağınızı söyleyecektir. Arabalar müzayede evinde de satın alınabilir ve satılabilir.

Müzayede evi

Müzayede evi, bir miktar kredi karşılığında tüm istenmeyen veya ek arabalardan kurtulabileceğiniz tek yerdir (arabaları garajınızdan çıkarmak herhangi bir kredi sağlamaz). Müzayedelere göz atarken, genellikle uygun bir fiyata, benzersiz boyama işlerine sahip yükseltilmiş arabalar veya makineler bulabilirsiniz. Bir araba satmak için müzayede evi menüsünden “Müzayede Başlat” düğmesini seçin ve arabanın fiyatı ve müzayedenizin süresi için tercih ettiğiniz kriterleri belirleyin. Arabayı sattığınızda oyun içi para birimini otomatik olarak almayacaksınız – müzayede evi bildirimlerine gitmeniz ve kredileri aldığınızı onaylamanız gerekiyor.

 

Forza Horizon Rehberleri
Forza Horizon Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Valheim Hile ve Konsol Sorunları