OutridersRehber

Outriders Sınıf Puanlarını Sıfırlama

Outriders’da yapabileceğiniz çok sayıda saçma yapı var. Her sınıftaki üç ağaçtan, beceri setlerini birleştirerek harika ve çeşitli yapılar elde edebilirsiniz. Bu nedenle, deneme gerçekten önemlidir ve People Can Fly’daki oyun geliştiricileri tarafından büyük ölçüde teşvik edilmektedir! Ancak, Outriders’da respec işlevini kullanırken sorun yaşıyorsanız, bunun normal olduğunu belirtelim! Belirgin bir yanıt istasyonu veya karakter özelleştirme alanı yoktur. Peki nereye gidiyorsun? Yani sınıfınızı geliştirmek ve özelleştirmek için kullandığınız puanları nasıl sıfırlayacaksınız?

Outrider’larda Sınıf Puanlarına Nasıl Sıfırlanır?

Sınıf sekmenizin sol alt tarafında “Ağacı Sıfırla” adlı seçeneği göreceksiniz. Bu, size tüm sınıf puanlarınızı geri veren ve böylece istediğiniz becerilere harcayabilmenizi sağlayan bir mekaniktir. Bu tamamen ücretsiz bir işlevdir ve her zaman ücretsiz olacaktır, böylece istediğiniz zaman deneyebilirsiniz. Respec, gerçek sınıfınızı değiştirmenize izin vermez, bu nedenle yine de aynı temel sınıf olacaksınız!

Bu işlevin, sınıfınızı değiştirmediğini ve yeteneklerinizin aynı kalacağını vurgulamak gerekiyor. Aynı becerilere sahip olacaksınız; beceri ağacı, hasar verdiğinizde ne yaptığınızı ve becerilerinizin birbirinizle nasıl etkileşime girdiğini artırır. Sınıfınızı değiştirmek istiyorsanız, o sınıfı denemek için yepyeni bir karakter oluşturmanız gerekecek.

Neyse ki, Beceri menüsü sınıf ağacına oldukça benzer. Becerilerinizi anında değiştirebilirsiniz. Bu, yalnızca bir sınıfa bağlıyken, emrinizde bir sürü beceri kombinasyonuna sahip olduğunuz anlamına gelir. Outrider’lar ana konsollarda (Switch dışında), Stadia’da ve PC’de Steam üzerinden oynanabilir. Daha fazla Outrider ile ilgileniyor musunuz? Bu ölüm dünyasıyla ilgili diğer rehberlerimizden bazılarına göz atın!

Outriders Rehberleri
Outriders Rehberleri

Bütün Outriders Rehberleri listemiz... Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Outriders Sınıf Puanlarını Sıfırlama
  2. Outriders Son Level Kaç?
  3. Outriders Başlangıç Rehberi #2
  4. Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Outriders Son Level Kaç?