MinecraftRehber

Minecraft’ta Kedi Köpek Evcilleştirme

Minecraft rehber serimizin bu kısmında, bir köpeği veya kediyi nasıl evcilleştireceğiniz hakkında bilgi bulacaksınız. Bu şekilde ilk arkadaşınızı edinebilirsiniz.

Bir köpeği evcilleştirmek

Köpekler, tüm niyet ve amaçlara göre, bir tasması olan ve görünüşünü değiştiren evcilleştirilmiş kurtlardır. Bir köpek otur / kalk / saldırı komutlarına yanıt verir ve çetelere karşı çok etkilidir. Birini evcilleştirmek için ete ve / veya kemiğe ihtiyacınız var. Kurda yaklaşın ve nesneyi elinizde tutarak ve işlem düğmesine basarak onu besleyin. Birkaç denemeden sonra onu evcil hayvanınız olarak göreceksiniz.

Bir kediyi evcilleştirmek

Bir ocelotu evcilleştirmek (onu bir kedi yapmak için) köpekle aynı işleme benzerdir, ancak ocelotu çiğ balıkla beslemeniz gerekir. Kedileri evcilleştirmek kesinlikle daha zordur, ancak Sürüngenleri uzak tutmak konusunda yardımcı olabilir. Ocelotu köşeye sıkıştırmak, kaçmasını engellemek için en iyisidir.

minecraftta 1 gün kaç dikaka sürüyor?

Yanınızda çok fazla balık taşımanız gerekir, çünkü hayvan genellikle kolayca evcilleştirilmez. Servis ettiğiniz art arda balık parçaları arasında biraz zaman ayırmanız gerekir. Evcilleştirildikten sonra kedi rengini siyah, siyah beyaz veya zencefil olarak değiştirecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Outriders Başlangıç Rehberi #2