OutridersRehber

Outriders Son Level Kaç?

Çoğu RPG gibi, Outriders da savaş alanına adım attığınızda aklınıza gelen ilk şeylerden birisi oyun sonunun ne olduğudur. Oyunun sonuna gelmek oldukça kritik ve doğal olarak, oraya ulaşmak oldukça uzun bir süreç olacak. Bununla birlikte, Outriders’ın seviye sınırının ne olduğunu akılda tutmak önemlidir, böylece oyun sonu yapınız etrafında planlamaya başlayabilirsiniz. Peki seviye sınırı nedir? Ve bunun ne kadarı gerçek beceri puanları alıyor?

Outriders’daki Maksimum Seviye Sınırı nedir?

Outriders’daki seviye sınırı 30’dur, bu da Karakter veya Sınıf seviyeniz 30 olduğunda karakterinizin daha fazla seviye atlamayacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, elde ettiğiniz ganimet ve teçhizatın kalitesini artıran bir Dünya Seviyesi sistemi de var. Bu, oyunun sunduğu en yüksek zorluğu ve en güçlü düşmanları elde etmek için World Tier 15’in kilidini açacağınız anlamına gelir.

Bu 30 seviyeden 20’si sınıf puanı ve diğer birkaçı da becerilerin ve sınıf özelliklerinin kilidini açıyor. Böylece sürekli olarak becerilerin ve özelliklerin kilidini sürekli olarak açarsınız, bu da seviye atlama kariyeriniz için büyük bir nimettir!

Size sunulan en yüksek kademede oynayarak Dünya Seviyesini yükseltirsiniz. Bu Dünya Seviyesini geçtiğinizde, bir sonrakinin kilidi açılır. Bu, düşman seviyelerini 12 artıran, eşya seviyelerini 12 düşüren ve size devasa bir teçhizat bonusu veren toplam 15 seviyeye yükseltir. Gelecekteki içerikler için karakterinizin güç seviyesini gerçekten en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, ulaşmak istediğiniz yer burasıdır.

World Tier’e ek olarak, Challenge Tier de vardır. Bunlar keşif gezileriyle açılır ve Seviye 50 teçhizatı almanın tek yolu budur. O kadar uzağa ilerlemek için çok sayıda keşif gezisi yapmanız gerekecek! Öyleyse, o oyun sonuna gerçekten hızlı bir şekilde ulaşın, karakteriniz için maksimum seviyeye ulaşın ve keşiflerinizi yapın!

Outriders, Nintendo hariç konsollarda, PC’de ve Stadia’da mevcuttur. Bu oyunla ilgili daha fazla kılavuz ister misiniz? Bizimkilerden bazılarına göz atın!

Outriders Rehberleri
Outriders Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Outriders Başlangıç Rehberi #2