MinecraftRehber

Journey Map Mod – Minecraft’ta Kaybolmak Yok

Hiç Minecraft’ta kayboldunuz mu tüm sandıkta bulunan hazinelerinizi kaybettiniz mi? Mülkünüzü çeşitli işaretlerle işaretleyebilirsiniz, ancak bunu JourneyMap kullanarak yapmak çok daha kolaydır. Yazar, gerçek zamanlı olarak güncellenen ve yeni alanlar keşfetmenin yanı sıra bir harita hazırladı – tabii ki, her yer özel bir işaretleyici ile işaretlenebilir. Gezinmeyi kolaylaştırmak ve çevrenin gözlemlenmesine izin vermek için bir mini harita da mevcuttur. Dahası, mod çok oyunculu modlarda güzel çalışır (ve paketin sunucuya yüklenmesini gerektirmez) ve haritalar bir akıllı telefonda bile görüntülenebilir.

JourneyMap Minecraft Mod her tür araziyi destekler – mağaralar ve bodrumlar, Nether ve End. Ayrıca birçok yapılandırma seçeneği sunar. Parametrelerin çoğu, örneğin yaratıkların veya diğer oyuncuların görüntülenmesini ayarlamak için isteğe göre değiştirilebilir. Görsel yönden de bahsetmek gerekiyor – tüm harita çok net ve canavarlar ve hayvanlar uygun simgelerle işaretlenmiş.

Bu harika Minecraft Modu oyunu bir adım daha bir RPG’ye yaklaştırmış gibi görünüyor. Minecraft için JourneyMap modunun nasıl indirilip kurulacağını öğrenmek için modun orjinal sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte JourneyMap moduyla ilgili özenle hazırlanmış bir videoyu da alt kısma bırakıyoruz. Bu sayede kullanımı daha kolay anlamanız mümkündür.

JourneyMap Modunu indirin

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Farming Simulator Activation Limit Exceeded Hatası