MinecraftRehber

Journey Map Mod – Minecraft’ta Kaybolmak Yok

Hiç Minecraft’ta kayboldunuz mu tüm sandıkta bulunan hazinelerinizi kaybettiniz mi? Mülkünüzü çeşitli işaretlerle işaretleyebilirsiniz, ancak bunu JourneyMap kullanarak yapmak çok daha kolaydır. Yazar, gerçek zamanlı olarak güncellenen ve yeni alanlar keşfetmenin yanı sıra bir harita hazırladı – tabii ki, her yer özel bir işaretleyici ile işaretlenebilir. Gezinmeyi kolaylaştırmak ve çevrenin gözlemlenmesine izin vermek için bir mini harita da mevcuttur. Dahası, mod çok oyunculu modlarda güzel çalışır (ve paketin sunucuya yüklenmesini gerektirmez) ve haritalar bir akıllı telefonda bile görüntülenebilir.

JourneyMap Minecraft Mod her tür araziyi destekler – mağaralar ve bodrumlar, Nether ve End. Ayrıca birçok yapılandırma seçeneği sunar. Parametrelerin çoğu, örneğin yaratıkların veya diğer oyuncuların görüntülenmesini ayarlamak için isteğe göre değiştirilebilir. Görsel yönden de bahsetmek gerekiyor – tüm harita çok net ve canavarlar ve hayvanlar uygun simgelerle işaretlenmiş.

Bu harika Minecraft Modu oyunu bir adım daha bir RPG’ye yaklaştırmış gibi görünüyor. Minecraft için JourneyMap modunun nasıl indirilip kurulacağını öğrenmek için modun orjinal sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte JourneyMap moduyla ilgili özenle hazırlanmış bir videoyu da alt kısma bırakıyoruz. Bu sayede kullanımı daha kolay anlamanız mümkündür.

JourneyMap Modunu indirin

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Havai Fişek Ateşleme