RehberValheim

Valheim Hile ve Konsol Sorunları

Valheim erken erişim oyunudur, yani belirli özellikler geliştirme boyunca değişecektir. Valheim’da yapabilecekleriniz sürekli değişecek ve buna konsol komutları da dahil. Bir Valheim oyunu sırasında tek tek dünyaların konsola erişmesi artık biraz daha zor, bu da mevcut yapının sıkıntısını hafifletmek için bazı şeyler yapmayı zorlaştırıyor. Bazı oyuncular için, 0.148.6 güncelleme sürümünden sonra komutlar çalışmıyor gibi görünüyor. Ancak bu, konsolun tamamen ortadan kaldırıldığı anlamına gelmez! Kılavuzumuz, konsolu tekrar görmek için atmanız gereken yeni adımları size gösterecektir.

Valheim’de hilelerin çalışmaması sorunu

0.148.6 güncellemesinden sonra Valheim’ın hilelerinin çalışmasını sağlamak için konsolu Steam’in başlatma seçeneklerinde etkinleştirmeniz gerekir. Başlatma seçeneklerinde etkinleştirilmediği sürece F5’e basmak konsolu göstermez. Bundan sonra, hile kodlarını etkinleştirmek için konsola “devcommands” yazmanız gerekir. Tüm bunlar yapıldıktan sonra, bir zamanlar sahip olduğunuz kamerayı, tanrı modunu ve uçan hileleri alabilirsiniz.

Konsolu tekrar etkinleştirmek için, Steam kitaplığınızdaki Valheim’e sağ tıklayarak Valheim’ın özelliklerine gidin. “Genel” sekmesine gidin ve Başlatma Seçenekleri alanına gidin. Orada alana “-console” yazın, ardından sekmeyi kapatın. İşte oldu, F5’e basarak konsolunuzu tekrar açma olanağına sahipsiniz!

Valheim konsol çalışmıyor sorununa çözüm

F5’e bastıktan sonra, hileleri etkinleştirmek için “devcommands” yazmanız gerekir. Eski “imacheater” kodu artık çalışmıyor. Artık Valheim geliştiricilerinin bir şeyleri test etmek için kullandığı bir ton koda erişebilirsiniz! Kendinize çok fazla güç vermemeye çalışın; bu, kararlılığınızı test etmesi gereken bir oyundur!

Bunun komutlarınızın çalışmamasına yardımcı olduğunu umuyoruz! Valheim’ın keşfetmek ve uğraşmak için tonlarca farklı komutu var. Konsol komutları ve hilelerle ilgili yazımıza aşağıdaki rehber listemizden erişmeniz mümkündür.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Valheim’de Havai Fişek Ateşleme