Farming SimulatorRehber

Farming Simulator Activation Limit Exceeded Hatası

Activation Limit Exceeded sık karşılaşılan hatalardan birisidir ama oyunu orjinal aldıysanız bu hatayla muhtemelen hiç karşılaşmazsınız. Bu yazıda size bunun sebebini açıklayacağız. Eğer Activation Limit Exceeded hatasını herhangi bir Farming Simulator serisinde görenler olduysa mutlaka yazımızı okusunlar ve çözümü oldukça basit. Yazımızın sonunda Farming Simulator Activation Limit Exceeded hatasının çözümünü sunuyoruz. Şimdi gelelim Activation Limit Exceeded hatasının tek ve gerçek nedenine…

Farming Simulator Activation Limit Exceeded Hatası Neden Kaynaklanıyor?

Activation Limit Exceeded hatası genelde oyunu etkinleştirirken alınıyor. Nadir olsa da bazı oyuncular Activation Limit Exceeded hatasını herhangi bir zamanda oyunu tekrar açtıklarında karşılaştıklarını bildirmişlerdir. Hatanın oyun etkinleştirme aşamasında gelmesinin sebebi de aşağıda açıklanmıştır.

Oyunu etkinleştirirken bu hata mesajını alırsanız, oyunun birden fazla cihazda veya kurulumda zaten etkinleştirildiği anlamına gelir, Lütfen unutmayın, oyunun tek kullanıcı lisansı olduğunu ve yalnızca bir bilgisayarda kullanılması gerektiğini unutmayın. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen Giants Software’e ürün anahtarınızı gönderin ve nereden satın aldığınızı onlara bildirin.

Eğer Giants Software’in dağıtımcılığını yapan Steam gibi platformlardan aldıysanız doğrudan sorununuz çözülecektir. Zaten nereden aldığınızı sormasının sebebi de budur. Dolandırıp dolandırılmadığınızı ortaya çıkaracaklar. Dolandırıldıysanız çözüm bulamayacağınızı belirtmek isteriz. Bu hatayla ayrıca oyunu korsan şekilde indiren oyuncular da karşılaşıyor. Bu tür yasal olmayan içeriklerde zaten başkasının kullandığı lisans anahtarları kullanılabiliyor. Sistem bunu tespit ettiği zaman sizin etkinleştirmenizi Activation Limit Exceeded hatasıyla engelliyor.

Çözüm

Giants Software ile iletişime geçebilir, lisans anahtarınızı onlara gönderebilirsiniz. Farklı bir yöntemle oyunu indirdiyseniz derhal orjinal Farming Simulator’ü kurun.

Farming Simulator 2019 Rehberleri
Farming Simulator 2019 Rehberleri

Farming Simulator 19 rehberleri listemiz... Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Farming Simulator Activation Limit Exceeded Hatası
  2. Farming Simulator "0xc000007b" Hatası Çözümü
  3. Farming Simulator "Can't load game.xml Hatası" Çözümü
  4. Farming Simulator 19 Traktör Düzeltme / Işınlama Nasıl Yapılır?
  5. Farming Simulator 19 Harita Modları
  6. Farming Simulator 19'a Mod Nasıl Kurulur?
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Garena Free Fire’da Çantayı Verimli Şekilde Kullanma