RehberWarzone

Warzone’da Zombi Olmak

Warzone’da Nasıl Zombi Olunur konusunda detaylı bilgiyi bu rehberimizde bulabilirsiniz. Warzone’un en yeni güncellemesi, oyuncuların belirli koşullar altında bir zombiye dönüşmesine izin veriyor. Bu kılavuz, oyunculara nasıl zombi olunacağını gösterecek.

Oyuncular, yeni Warzone güncellemesinde bir zombiye dönüşebilirler. Bu kılavuz, oyunculara bunu nasıl yapacaklarını gösterecektir. Zombiler, birkaç nesildir Call of Duty serisinin kimliğinin önemli bir parçası olmuştur. Call of Duty: World at War’da zombi hayatta kalma modu ile başlayan şey, tonlarca farklı spin-off içeriğine ve üzerinde çalışılacak derin lore materyaline dönüştü. Black Ops Cold War’un kendine özel bir zombi modu olsa da, bu Warzone oyuncularının tam anlamıyla bir zombiye dönüşebilecekleri bir ilk olacak. Bu kılavuz, oyunculara battle royale sırasında bunu nasıl yapabileceklerini gösterecek.

Oyuncu bir zombiye dönüştüğünde, ona normal oyundan farklı benzersiz bir yetenek seti verilir. Başlangıç ​​olarak, oyuncular ölümsüz kaldıkları sürece her düşmanın yerini harita üzerinde görebilirler. Sadece bu da değil, oyuncular bir Güçlü Zıplama gerçekleştirebilir, bir EMP Patlaması başlatabilir ve düşmanları zehirlemek için Gaz Bombaları atabilir. Warzone’da oyuncular öldürüldüklerinde özgürlükleri için savaşmaları için hemen Gulag’a gönderilirler. Artık oyuncuların zombiye dönüşmek için alternatif bir yolu var. İşte oyuncuların Warzone’da nasıl zombiye dönüşebileceği.

Warzone’da Bir Zombiye Nasıl Dönüşülür?

Yeni başlayanlar için, bunun çalışması adına oyuncuların başka bir oyuncuyla bir takımda olması gerekecek. Oyuncular tek başlarına oynadıklarında ölürlerse oyun anında biter. Bir zombiye dönüşmek için oyuncuların haritadaki radyasyon bölgelerine gitmeleri gerekecek. Bunlar haritada küçük kırmızı dairelerle işaretlenmiştir. Oyuncuların atığın üzerinde durması ve onları öldürmesine izin vermesi gerekecek. Ekran karardığında, oyuncu anında gökyüzünden düşen bir zombi olarak ortaya çıkacaktır. Oyuncular bunu diğer oyuncularla uğraşmak ve potansiyel olarak onları ortadan kaldırmak için kullanabilir. Oyuncular bu kırmızı dairelerle karşılaşmak için Hapishane veya Gemi Enkazı’na gidebilirler.

Warzone, yeni içeriğinde Black Ops Cold War ile bağ kurmaya devam ediyor. En yeni ana hat başlığı yayınlandığından beri, her iki giriş de karakter ilerlemesi ve kilidi açılabilir öğeler için birlikte çalıştı. Warzone’un bir sonraki ana hat Call of Duty unvanının kaçınılmaz sürümü için nasıl çalışacağını görmek ilginç olacak. Umarım, oyuncu savaş alanında bir zombi olarak daha fazla yeteneğin kilidini açabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Horizon 4’te Araba Alıp Satma