RehberWarzone

Warzone’daki En İyi Tabancalar

Overkill kullanmıyor musunuz? O zaman olasılıkları dengelemek için en iyi Warzone tabancasına ihtiyacınız var.

En iyi Warzone tabancası, iki ana silahı paketlemek için Overkill kullanmıyorsanız hayati önem taşır. Farklı bir menzil seçeneğine veya yeniden doldurmaya ihtiyacınız varsa, güvenebileceğiniz bir yedek silaha sahip olmak hayati önem taşır. Call of Duty: Warzone’da bazı ciddi rakipler var, bu seçenekler tam çatışma esnasında rakibinizi alt etmeniz için oldukça faydalı görünüyor. Neyin peşinde olursanız olun, burada seçebileceğiniz birkaç Warzone Tabanca seçeneğimiz var, her türlü teçhizatı takdire şayan bir şekilde dolduracak.

En iyi Warzone .357 ekipmanı

Bu tabancalar maalesef yakın zamanda bir sinir bozucu oldu, ancak onları yama sonrası test ettikten sonra hala oldukça güçlüler. Tek dezavantajı, Amped kullanmadığınız sürece, geçişlerinin biraz zaman alması, ancak bunun dışında oyuncuları kolaylıkla yok edebiliyorlar. İşte hem Akimbo avantajının hem de Snakeshot eklentisinin nasıl açılacağı da dahil olmak üzere en iyi Akimbo Snakeshot ekipmanı.

  1. Namlu: .357 Uzun
  2. Lazer: 5mW Lazer
  3. Tetikleyici Eylem: Sınıf Tetikleyicisini Eşleştir
  4. Mühimmat: Snake Shot
  5. Perk: Akimbo

Warzone .357 Akimbo Snakeshot nasıl açılır?

Akimbo avantajının kilidini açmak için, maalesef silahın seviyesini yükseltmekten biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor. Keşif avantajının kilidini açtığınızda, Akimbo’nun kilidini açmak için beş farklı maçta üç öldürme yapmanız gerekir. Oradan, Snakeshot ve gerekli eklerin geri kalanını donatabilirsiniz.

warzone da nasıl zombi olunur

 

Renetti Akimbo

 

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları