RehberSea of ​​Thieves

Sea of ​​Thieves: Captain Flameheart Savaş Rehberi

Sea of ​​Thieves: Captain Flameheart Nasıl Bulunur ve Yeniliri rehberimizde bunu açıklıyoruz. Captian Flameheart, Sea of ​​Thieves’te bir tehdittir. İşte onu nasıl bulacağınız ve onu nasıl alaşağı edeceğiniz hakkında bilgiler.

Captain Flameheart, Sea of ​​Thieves’teki en kötü şöhretli figürlerden biridir. The Skeleton Lord, 2019’da ilk kez oyunda göründü. Flameheart, birkaç yıl önce Seabound Soul güncellemesindeki önemli eklemelerden biriydi.

Lord ve hayalet filosu, Sea of ​​Thieves’teki sularda devriye gezerken hala görülebilir. Filosunda birçok yeni oyuncu olacak ve ne olduğunu anlamadan batacak. Kaptanla dövüşmek zor ve meşakkatli bir görev olabilir, ancak tekli sloopla bile mümkündür. Bu kılavuz, Flameheart’ın filosunu nasıl bulacağınızı ve yeneceğinizi anlatacak.

Flameheart Nerede Bulunur?

Filoyu bulmak çok zor değil. Captain Flameheart, gökyüzündeki devasa Ashen Pirate’in başıdır ve oyuncular muhtemelen onu kilometrelerce öteden fark edeceklerdir. Filo, birkaç ortak karakolun merkezinde bulunan Shores of Plenty’de devriye geziyor. Özellikle, filo Cannon Cove ve çevresindeki adalara yakın olacak. Plenty Shores of Plenty’yi bir saat kadar keşfeden korsanlar, Kaptan ve filosuyla karşılaşacaklar

Savaşa Hazırlık

Sea of ​​Thieves Rehberleri
Sea of ​​Thieves Rehberleri

Sea of ​​Thieves Rehberleri listemiz... Bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları
  2. Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?
  3. Sea of Thieves: Poor Dougie Anahtarı Nasıl Bulunur?
  4. Sea of ​​Thieves: Captain Flameheart Savaş Rehberi
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Araba Lokasyonları ve Diğer Bilgiler