Rehber

Steam Random Key Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Oyun oynarken yaşadığınız rng denilen rastgele elde etme / geliştirme özelliğini oyun alırkende tatmak ister misiniz? Oyuncuların bir bölümünün şans eseri gerçekleşen ve random gelişen bu özelliklerden nefret ediyor ama kendinizi şanslı hissediyorsanız bu basit rehberimizin devamını mutlaka okuyun. Steam random key nedir bilmiyor musunuz? Hemen açıklayalım, Steam random key nedir? Steam’den oyun aldığınızda kullandığınız anahtar gibi bir lisans anahtarıdır ama hangi oyuna ait olduğunu bilemezsiniz. Kullandığınızda size kendi kalitesine rastgele bir oyun verir.

Şöyle ki, aşağıda bahsedeceğimiz üzere, Steam random key kalitesiyle değişmekle birlikte belirli fiyat aralıklarında oyunları rastgele alabilirsiniz. Bir random key kullandığınızda son zamanların popüler oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 dahi alma şansınız bulunuyor.

Steam Random Key hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, Steam random key ne kadar pahalıysa o kadar pahalı oyun düşme şansı vardır. Yani ucuz Steam random key kullanarak pahalı bir oyun alma ihtimaliniz yoktur; ama yine de Steam random keyler, düşürme şansınız bulunan oyunların fiyatından daha düşüğe satılır.

Steam Random Key’i nasıl kullanabilirsin?

  1. Steam profilinize giriş yapın
  2. Sol alt kısımdaki oyun ekle kısmından ilerleyin.
  3. Steam’de ürün etkinleştir kısmını görmüş olmalısınız. Tıklayın.
  4. İlgili kısma Steam Random Key’i girin.
  5. Kazandığınız oyun karşınızda. Umarım şanslısınızdır.

Hangi Steam Random Keyleri alabilirsin?

Bahsettiğimiz üzere Steam random keyler, rastgele alınabilecek oyunun ücretine göre kendi içinde türlere ayrılır. Daha kaliteli ve pahalı bir steam random key oyun fiyat üst limitini artırır. Yani pahalı random keyle pahalı oyun düşürme şansınız yüksektir.

  1. Steam Random Key
  2. Steam Premium Random Key
  3. Steam Ultra Premium Random Key
  4. Steam V.I.P Premium Random Key

Steam Random Key almaya kalktığınzıda farklı key isimleriyle karşılaşabilirsiniz. Bunlar aldırış etmeyin. Bunun yanında bu satıcılar, kendi alt ve üst limitlerini belirleyebilir. Bazıları 3TL’ye sattığı Steam Random Key için en az 10 TL değerinde oyun çıkar diyebiliyor. Bunun yanında üst limiti kimisi 200 TL kimisi ise 300 TL olarak belirleyebiliyor. Bunlara aldırış etmeyin. Zaten her şey rastgele diyerek çoğunun bilgisi olmadan uydurduğunu söyleyebiliriz.

Steam Random Key’den muhtemelen en çöp oyunları elde edeceksiniz. Bu nedenle herhangi bir alt ve üst limit yok.

Steam Premium Random Key’de herhangi bir oyun ücret sınırı bulunmuyor ve tüm oyunlar içinden bir tanesi düşebiliyor. Oranlar elbette çok düşük.

Steam Ultra Premium Random Key’in fiyat aralığı 0 TL – 150 TL olarak belirlenmiştir. Bunun anlamı 150 TL değerinden daha düşük bir oyun alabilirsiniz. Daha yüksek ihtimalle düşük fiyatlı oyunlar düşer.

En pahalı key olan Steam V.I.P Premium Random Key 29 TL ile 250 TL arasında fiyatlı bir oyun içerir. Üst limit yükseldiği için muhtemelen pahalı oyunlar alma şansınız yüksektir.

Steam Random Key alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bazı steam random key satıcılarına baktığınız zaman “aynı oyun çıkarsa iade yok” ibaresini görürsünüz. Bunun anlamı, birden fazla key aldığınızda key’den aynı oyun çıkma ihtimali de vardır. Rastgele olduğu için kullandığınız her anahtarda aynı oyun çıkabilir. Bazı satıcılar ise anahtarı değiştireceğini vaad ediyor. Genelde yabancı steam random key satış sitelerinde anahtarınızı değiştirebilirsiniz. Bu açıdan dikkatli olun. Bununla birlikte satın aldığınız steam random keyin kullanılmış olma ihtimali de bulunuyor. Her türlü senaryoda paranızı geri alabileceğiniz satıcılardan alışveriş edin.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile’da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata