BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Biomutant rehberinin bu bölümünde oyundaki mutasyonlar hakkında bilgi bulacaksınız. Bu bilgileri şu şekilde sınıflandırmak doğru olavaktır;

  1. Oyun üzerindeki etkisi
  2. Mutasyona uğramanın yolları
  3. Mutasyon türleri

Oyun üzerindeki etkisi

Biomutant’ta Mutasyonlar ile karakterinizin genetik yapısını değiştirebilirsiniz. Görünümü, cinsiyeti, yetenekleri ve becerileri ayarlayabilirsiniz. Bunun sadece kozmetik bir etkisi olduğunu belirtmekte fayda var. Bununla birlikte diğer mutasyon çeşitleri oyun tarzınıza etki edebilir.

Mutasyona uğramanın yolları

Mutasyonlar, biyolojik tehlikeler/radyoaktif atıklarla etkileşime girerek elde edilir. Ek olarak, biyolojik puanlarla açılabilirler. Alt kısımda belirtilen yöntemlerle de oyuna etki edecek mutasyona uğramanız mümkün.

Mutasyon türleri

Birkaç çeşit mutasyon vardır:

PSI-Mutasyonları – telekinezi veya havaya yükselme gibi yetenekler sağlar. Bununla ilgili oyunda ayrı bir bölüm bulunur. Bu bölümde puan harcayarak mutasyon elde etmeniz mümkün. Oyun içinde bu yetenekleri etkin şekilde kullanabilirsiniz.
Biyomutasyonlar – yengeç kıskaçları gibi savaşabileceğiniz vücut parçaları ekleyin. Oldukça etkili bir mutasyon çeşididir.
Biyonik Geliştirmeler – karaktere mekanik parçalar ekleyin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.