BiomutantRehber

Biomutant’ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

Two-Handed Crush silahları, biraz yavaş savrulmalarına rağmen oyundaki en sert silahlardan bazılarıdır. Bu Biomutant rehberimizde sizlere en iyi Two-Handed Crush silahlarını derledik. İçlerinden birini craft etmeniz mümkün.

Bir aksiyon RPG oyununda düşmanları ezmek her zaman harika hissettirir, özellikle de oyuncular bunu tam anlamıyla yapma yeteneğine sahip olduğunda. Mükemmel gözleme potansiyeli sağladıkları için çekiç ve topuz gibi büyük kör silahların devreye girdiği yer burasıdır. İsveçli geliştirici Experiment 101 tarafından hazırlanan Biomutant’ta, esas amaç düşmanları düzleştirmekse, oyuncuların denemesi gereken bir silah sınıfı vardır. O da Two-Handed Crush…

Oyuncunun kullanabileceği cephaneliğin dışında, Two-Handed Crush Silahları, Biomutant’ın sezgisel işçilik sistemi sayesinde elde edilmesi ve daha ölümcül varyantlara yükseltilmesi mümkün olan en ağır silahlardan bazılarıdır. Ortalama olarak saldırı hızları oldukça düşüktür, ancak bu harika silahlar vurduğu zaman düşmandan oldukça büyük bir can alır.

Ayrıca kayda değer bir zırh delme potansiyeline sahip değiller ve çoğunun kritik vuruş şansı var, ancak Two-Handed Crush Silahlarının düşmanlara verebileceği hasar miktarı tüm bunları telafi ediyor. Bu türün en iyi silahları, ortalama saldırı hızından daha yüksek olan 5’tir; bu, kullanıcılarına darbe indirirken yine de buna göre kaçabilir ve savuşturabilir.

Infected Carrot

 • Infected Carrot Taban Saldırı Hızı – 40/100
 • Infected Carrot Tabanlı Zırh Delici – 10/100
 • Infected Carrot Temeli Kritik Vuruş Şansı – %9

Oyundaki tüm silahların hasarı, nadirliklerine bağlı olduğundan, oyuncuların düşmanlara bırakabilecekleri yıkım seviyesi değişebilir, ancak her silahın gerçekten parlamak için bir veya iki eklentiye ihtiyaç duyan kısmen tamamlanmış bir silah olduğu düşünülebilir.

Diğer Two-Handed Crush Silahı gibi, Infected Carrot da tipik düşük zırh delme özelliğine sahiptir, ancak saldırı hızı ortalamanın biraz üzerindedir, bu da onu bu silah türü arasında daha iyi seçeneklerden biri yapar. Düşük seviyeli sopalar ve çekiçler arasında onu gerçekten öne çıkaran şey, Infected Carrot’un her Two-Handed Crush Silahı arasında en yüksek temel kritik vuruş şansına sahip olmasıdır, bu da çok Şansı olan yapıların bir ton kazanabileceği anlamına gelir.

 

Pebbler

 • Pebbler Temel Saldırı Hızı – 70/100
 • Pebbler Taban Zırh Delici – 0/100
 • Pebbler Base Kritik Vuruş Şansı – %1

Diğer Two-Handed Crush Silahlarının çoğunluğunun aksine, Pebbler ve diğer en iyi 4 seçenek, bu tür büyük ağır silahlar için çok nadir görülen önemli saldırı hızlarına sahiptir. Ancak zırh delici ve kritik vuruş şanslarının hepsini olmasa da çoğunu takas ederler. Biomutant’ın en önemli silahlarından birisidir.

Tincan

Tincan Temel Saldırı Hızı – 70/100
Tincan Taban Zırh Delici – 0/100
Tincan Base Kritik Vuruş Şansı – %2

Dikenli ve ezici güçle dolu Tincan, yükseltme yapmak için mükemmel bir silah olabilir ve oyuncular oyundaki en hızlı klüp benzeri silahlardan birini istiyorsa iyi bir seçenek sunar. Pebbler gibi, zırh delici ve kritik bir vuruş yapma şansından yoksundur, ancak biraz daha iyi bir sonuç için çok benzer şekilde kullanılabilir.

Grottobonker

 1. Grottobonker Temel Saldırı Hızı – 70/100
 2. Grottobonker Taban Zırh Delici – 5/100
 3. Grottobonker Temel Kritik Vuruş Şansı – %3

Grottobonker en hızlı Two-Handed Crush Silahları arasındadır, ancak aynı zamanda biraz nadir zırh delici güce ve kritik vuruşlar yapmak için küçük bir şansa sahiptir. Bu, oyuncunun düşman zırhı hakkında biraz daha az endişelenmesi gerekeceğinden, diğer hızlı iki elli çekiçlerden bile daha hızlı düşmanları vurmak için kullanmasına izin verir.

Bingbat

 • Bingbat Temel Saldırı Hızı – 70/100
 • Bingbat Temel Zırh Delici – 5/100
 • Bingbat Temel Kritik Vuruş Şansı – %3

Basit bir ahşap beyzbol sopası olmasına rağmen, Bingbat, Grottobonker’ı bu kadar ürkütücü yapan aynı istatistiklere sahiptir, ancak Bingbat’ın daha fazla bir özelliği vardır. Oyundaki diğer tüm Two-Handed Crush Silahlarından farklı olarak, bu yarasaya bir eklenti yerine iki eklenti verilebilir. Bu, Bingbat’a olağan düşman ezme hünerine ek olarak temel hasar veya diğer harika etkiler için en büyük çok yönlülüğü verir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Biomutant’ın Crafting Sistemiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler