BiomutantRehber

Biomutant’ın Crafting Sistemiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Biomutant: Üretim Sistemi (Crafting ya da İşçilik olarak bilinir) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Biomutant’ın işçiliği sistemi harika ve birçok seçenek sunuyor. Bu açık dünya oyununda herkes crafting hakkında ne bilmeli burada açıklıyoruz.

Biomutant, insanların incelemesi, teoriler üretmesi ve oyun için bir sürü rehber yazması için yeterince uzun süredir piyasada değil. Oyunun hemen her yönü için metin, video ve diğer her türlü öğretici var. Ancak, Biomutant’ın ayrılmaz parçalarından biri olan işçilik oldukça açıklayıcıdır.

Bir oyuncu crafting sisteminin nasıl çalıştığını anladığında, tüm oyun açılır ve zanaatkarlık, Biomutant’ın açık ara en ödüllendirici kısmı haline gelir. Biomutant birçok yönden hantal olsa da, üretim sistemi oyunun açık ara en “eksiksiz” kısmıdır. 101 Games’in oyunu genel olarak geliştirmek için çalışma niyetinde olduğunu açıkça belirttiğine dikkat edilmelidir.

Bunu akılda tutarak, oyuncuların Biomutant’ı hem keyifli hem de son derece kusurlu açık dünya oyunu için deneyimleyebilmeleri için önceden bilinmesi gereken en önemli şeylerden bazıları burada.

Silahları Yeniden Yapma

 

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Biomutant’ta Nasıl Silah Yaparım?