RehberRol Oyunu

En İyi 3 Diablo 2 Modu

Blizzard’ın Diablo 2’si Resurrected ile yenilenirken, modcular RPG’yi güncellemeyi asla bırakmadı. Bu yazımızda Diablo 2’nin en iyi 3 modunu sizlerle paylaşacağız. Modlardan bahsetmeden önce Diablo 2’ye modun nasıl yüklenebileceğinden bahsetmek zorunluluktur.

Diablo 2 İçin Modları Yüklenir?

Diablo 2 için mod yüklemeye gelelim, indirme düğmesine tıklamadan önce göz önünde bulundurulması gereken birkaç şey var. Virüslerin ve diğer kabataslak indirmelerin daha az olduğu daha güvenli bir bağlantı için ModDB veya Nexus Mods gibi saygın siteleri ziyaret ettiğinizden emin olun ve dosyaları açmadan önce taramayı unutmayın. İndirmeden önce mod açıklamasını okuduğunuzdan emin olun. Diablo 2 için en popüler Mod Yükleyici D2SE’dir.

D2SE Nedir?

D2SE, yalnızca Diablo 2 modlama için işlevsellik sağlamak ve düzenlemek amacıyla oluşturulmuş özel bir mod yöneticisidir. Oyuncunun hangi modları etkinleştireceğini veya devre dışı bırakacağını seçmesine izin verir, yeni oyunlar için kurulum klasörünü temizleyebilir ve genellikle aşağıda listelenen her mod için bir gerekliliktir. Modlar daha sonra, oynatıcının Diablo 2’yi başlatabileceği uygulamanın özel kullanıcı arayüzü aracılığıyla yürütülebilecekleri D2SE klasörüne çıkarılabilir.

Kullanışlı, kullanımı çok basit ve Diablo 2 gibi eski oyunları modifiye etmek için bir gereklilik.

D2SE İndir

Overhaul Mod: Path Of Diablo

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Aksiyon

Guardians of the Galaxy PC sistem özellikleri ve indirme boyutu açıklandı

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Biomutant’ın İlk Bossu Porky Puff Nasıl Yenilir?