RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Poor Dougie Anahtarı Nasıl Bulunur?

Tüm uzun hikayeleri tamamlamak isteyen Sea of ​​Thieves oyuncuları, her şeyin Poor Dougie ve hazine sandığı anahtarıyla başladığını görecekler.

A Pirate’s Life güncellemesinden sonra, artık Sea of ​​Thieves oyuncuları için hazine bulma zamanı geldi. Güncellemenin en havalı kısmı, Kaptan Jack Sparrow’un destansı içeriğiyle ilgilidir. Yeni canavarlara ve konumlar da ekstra olarak oyuna dahil oldu.

Bunların çoğu, oyuncuların Zavallı Dougie’ye yardım etmekle görevlendirildiği gizli bir görev dizisi etrafında dönüyor. Her şeyi tamamlamak kesinlikle bir slog gibi geliyor. Zavallı Dougie’nin anahtarını bulmak, oyunculara Ölülerin Hazinesi ödülünü verir. Ayrıca Sea of ​​Thieves oyuncularının, Tall Tales’ın tamamı tamamlandıktan sonra onları bekleyen özel bir ödülü var.

Sea of ​​Thieves’de Poor Dougie’nin Anahtarı Nasıl Bulunur?

İşleri kolaylaştırmak için oyuncular bölünmüş gemi enkazına geri dönmeliler. Geminin kırık gövdeye ve mağaraya giden tarafında, Sea of ​​Thieves hayranları bir kapıya giden ahşap yoldan gitmeli. Bu kapı açıldığında, yatakta pijama giymiş bir iskelet ve bir kat merdiven ortaya çıkıyor. Burada içinde büyüteçli bir iskeleti ortaya çıkaracak bir makara var ve buradan merdivenlerden yukarı çıkmak oyuncuları yakılması gereken üç fenere götürüyor.

Fenerleri aydınlatmak, oyuncuların iskeletin kolunu büyüteçle hareket ettirmesine izin verir, bu da Zavallı Dougie’nin hazinesinin nerede saklandığını ortaya çıkarır. Sadelik adına hazine, batık tavernanın girişine yakın bir yerde bulunuyor. Oyuncular sandığı Zavallı Dougie’ye getirdiğinde, açması için anahtarı verecek. Sandık içinde Zavallı Dougie’nin Madalyonu var, ancak oyuncuların Captain Bones’un Özel Tarifini bulana kadar onu ne için kullanacakları konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek.

[ctu_ultimate_oxi id=”43″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft’ta Dürbün Nasıl Yapılır?