Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Smilegate kısa süre önce Amazon ile bir ortaklığa girdi ve Amazon, batı dünyasında Lost Ark için çıkış tarihi planlarını açıklayan Koreli şirketin birkaç kitabını yayınlamaya başlayacak.

Lost Ark, Kore’de ve diğer bazı bölgelerde birkaç yıldır mevcuttu ancak oyun, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki birçok aksiyon RPG ve MMORPG meraklısının dikkatini çekti. Bu belirli pazardan gelen oldukça ilgiye rağmen, Smilegate halkı oyunu henüz bu bölgelerde piyasaya sürmedi.

Olayların bu dönüşü, oyunun AB ve NA’ya ne zaman geleceğine dair yıllarca süren bir soruyu başlattı ve cevap, Smilegate ile Amazon arasındaki ortaklığın yakın zamanda duyurulmasına kadar hiçbir yerde görünmüyordu.

Amazon’un duyurusu Lost Ark konusuna değinmedi ancak Kore web sitesi GameMeca, Diablo benzeri oyunun iki şirket arasındaki anlaşmanın bir parçası olduğunu belirtti. Amazon, Lost Ark’ı hem Avrupa’da hem de Kuzey Amerika’da yayınlayacak ve hedef “2021’e kadar” olarak belirtildi.

Yani Lost Ark’ın batı bölgelerinde yayınlanması bir kaç ay içinde gerçekleşebilir. Orijinal makalenin Korece olduğunu ve Google tarafından çevrildiğini ve bunun çeviride bir hataya yol açabileceğini unutmayın.

Çeviriden alınan tam cümle, “şirketin amiral gemisi oyunu Lost Arc, 2021 yılına kadar Kuzey Amerika ve Avrupa’daki kullanıcılara resmi olarak yayınlanacak” diyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil Village’da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu