RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

A Pirate’s Life, oyunculara tüm Headless Monkey Captain günlüklerini bulma görevini veriyor, ancak bunların izini sürmek biraz zor olabilir.

Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life nihayet geldi ve oyuncuları Sea of ​​Thieves ve Pirates of the Caribbean arasında bomba gibi bir geçişe soktu. İyi olan şey, Jack Sparrow’un tehlikeli denizleri keşfetmede harika bir ekip arkadaşı ve müttefik olarak hizmet etmesi olsa da, yeni ve eski korsanların A Pirate’s Life’da çözmesi gereken birçok görevi ve uzun hikayeleri var.

Oyunculara verilen görevlerden biri, tüm Headless Monkey Captain günlüklerini bulmaktır. Basitçe söylemek gerekirse, oyuncuların hepsinin bulunduğu konuma erişmeden önce çok çalışması gerekir. Çoğu, Zavallı Dougie’ye yardım etmek ve Captain Bones’un Özel Tarifini bulmakla ilgili. Neyse ki, yolda bir ton içerik bulunuyor. Oyuncular, Sailor’s Grave’de Headless Monkey gemi enkazına giden köprüyü açtıklarında, bu kılavuzu beş Headless Monkey Captain günlüğünün hepsinin yerleri için kullanabilirler.

Sea of ​​Thieves’deki Tüm Headless Monkey Captain Günlükleri

Headless Monkey Journal 1 – ‘Somewhere in the Caribbean’ – Headless Monkey gemi enkazına bindikten sonra, Sea of ​​Thieves oyuncuları bu ilk günlüğü bir iskeletin yanında, tekerleğin yanında bulabilirler. İskelette geminin kabin anahtarı var, bu yüzden buradayken bunu da mutlaka alın.

Headless Monkey Journal 2 – ‘Raising the Mad Monkey’ – Bu günlük, ilkinin hemen arkasında, direğe sıkışmış şekilde sizi bekliyor.

Headless Monkey Journal 3 – ‘A Headless Monkey’ – Kartal gözlü Sea of ​​Thieves hayranlarının ilk uçağa bindiklerinde bunu görmüş olmaları ihtimali var. Değilse, bu günlük, her ikisi de enkazın ortasındaki kırık bir direğin altında duran yanan bir fenerin hemen yanında yer alıyor.

Headless Monkey Journal 4 – ‘A Fateful Pursuit’ – Bu son ikisi daha önceki kabin anahtarını gerektiriyor, o yüzden onu elinizin altında bulundurun. Kabin kapısı geminin uzak tarafındadır ve içerideki bir masada, dergi bir harita ile bir fener arasındadır.

Headless Monkey Journal 5 – ‘Taze Sular’ – Bu son günlük, bir öncekinden sadece birkaç metre ötede, yakındaki bir kitaplıkta duruyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncular gemi enkazına erişmeden önce gelen birçok iş var. Ancak, tüm bunlara ek olarak, her uzun hikayeyi tamamlayan Sea of ​​Thieves oyuncuları için oldukça özel bir ödül var. Bununla ilgili spoiler yok ama merak edenler için kesinlikle en çok istenen özellikler arasında yer aldığını belirtelim.

Sea of ​​Thieves Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Minecraft’ta Dürbün Nasıl Yapılır?