RehberResident Evil Village

Resident Evil Village’da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu

Bu Resident Evil Village ipuçları, cehennemin içinde Doğu Avrupa yolculuğunda gezinmenize yardımcı olacak. Resident Evil korkutucu olabilir, ancak herhangi bir yaratığın (büyük vampir hanımlar dahil) herhangi bir sürpriz saldırısından kurtulmak için gerekli tüm bilgilerle donatılmış olacaksınız.

Resident Evil Village bulmacalarının, keşiflerinin ve dövüşünün temellerini bilmek faydalıdır. Özellikle yeni başlıyorsanız, bir şeyleri kaçırmak kolaydır. Sizi gizli alanları gözden kaçırmaktan ve yükseltmeleri unutmaktan korumak için, Resident Evil Village oynamaya başladığımızda bilmek isteyebileceğiniz her şeyin bir listesini hazırladık.

1. Tamamen keşfedilen alanlar haritada maviye dönecek

Bu, Resident Evil Village’daki en yararlı ipuçlarından biridir – bir binaya veya tek kişilik odaya ilk kez girerseniz, haritadaki alan kırmızı olacaktır. Bu, bu konumda gizli bir sırdan ekstra cephaneye kadar her şey olabilecek keşfedilecek şeyler olduğu anlamına gelir. Keşfedecek hiçbir şey kalmadığında, alan maviye dönecek ve hiçbir şeyi kaçırmadan ilerleyebilirsiniz. Bazı sırların ancak oyunda daha sonra ortaya çıkarılabileceğini unutmayın, bu nedenle henüz açamayacağınız veya etkileşime geçemeyeceğiniz bir şey varsa, harita kırmızı kalacak ve daha sonra geri gelmeniz gerekecek.

Sarı Şeylere Dikkat Edin

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir