RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl’i Nasıl Alırsınız?

Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life, Jack Sparrow’un ikonik Black Pearl gemisi de dahil olmak üzere Karayip Korsanları’na dayalı öğeler ekleyen devasa bir güncellemedir.

Sea of ​​Thieves, üçüncü sezonuna büyük bir işbirliği ile başladı. A Pirate’s Life güncellemesiyle Sea of ​​Thieves, Disney’in Karayip Korsanları serisinden karakterleri ve hikayeleri tanıttı. Hayranlar, Kaptan Jack Sparrow ile denizleri geçmenin şatafatlı senaryolarını gerçekleştirebilir. Yine de ünlü karakterin efsanevi korsan gemisi olmadan macera tamamlanmış sayılmaz. Bu kısa rehber, Sea of ​​Thieves’de Black Pearl’ün nasıl alınacağını açıklayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken ilk şey, Jack Sparrow’un gemisinin Sea of ​​Thieves’e vardığında orijinal adını korumadığıdır. Oyunda, o Siyah İnci aslında Ebedi Özgürlük olarak bilinir. Yine de Ebedi Özgürlük, hayranların Karayip Korsanları film serisinden hatırlayacağı bir gemi kesinlikle. Kozmetik yükseltme, açık denizlerdeki diğer oyuncuların kalplerine korku salacak siyah bir gövdeye ve yırtık pırtık yelkenlere sahiptir.

Sea Of Thieves’de Ebedi Özgürlük Nasıl Elde Edilir?

Sea of ​​Thieves’de Ebedi Özgürlük olarak da bilinen Siyah İnci’nin, Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life’daki yeni hikayeyi oynayarak açılmadığını öğrenmek isteyen oyuncular dehşete düşebilir. Ayrıca 3. Sezon Plunder Pass’in bir parçası değil. Eternal Freedom kozmetik setini elde etmenin tek yolu, onu Pirate Emporium’dan Ancient Coins ile satın almaktır. Bu, çoğu oyuncunun gemilerini Siyah İnci gibi göstermek için gerçek para harcamak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Ebedi Özgürlük seti, 2,499 Kadim Paraya mal olan bir pakette mevcuttur. Bu paket, oyuncuların gemileri için arzu ettikleri herhangi bir görünümü oluşturmak için Sea of ​​Thieves’deki diğer kozmetiklerle karıştırılabilen ve eşleştirilebilen aşağıdaki öğeleri içerir:

  • Eternal Freedom Cannons
  • Eternal Freedom Capstan
  • Eternal Freedom Figurehead
  • Eternal Freedom Flag
  • Eternal Freedom Hull
  • Eternal Freedom Sails
  • Eternal Freedom Wheel
  • Eternal Freedom Cannon Flare

Ek olarak, paketten ayrı olarak satın alınabilecek iki premium kozmetik ürün daha var. Bu eşyaların her biri 799 Kadim Paraya mal olur ve Siyah İnci görünümünü tamamlar. Bu iki ek kozmetik öğe şunlardır:

  1. Koleksiyoncunun Ebedi Özgürlük Figürü
  2. Koleksiyoncunun Ebedi Özgürlük Yelkenleri

Bu kozmetikler için gerçek para ödemek bazı oyuncuları üzecek. Ancak, normal oyun yoluyla Ancient Coins elde etmek mümkündür. Öyle olsa bile, Ebedi Özgürlük koleksiyoncularının eşyalarının yüksek maliyeti, oyuncu bir süredir Antik Paraları stoklamıyorsa, seti ödemeden tamamlamayı imkansız hale getirebilir. Fiyat, en büyük denizcilik fantezilerini gerçekleştirmek isteyen kendini adamış korsanlar için uygun olabilir. Diğer oyuncular için, Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life, korsanlık iştahını yenmek için yeterli ücretsiz içerik sunuyor.

Sea of ​​Thieves Rehberleri
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Sea of Thieves: Poor Dougie Anahtarı Nasıl Bulunur?