Açık DünyaListe

En İyi Açık Dünya Oyunları – 2021

Açık dünyalar ve tek oyunculu sanal alanlar, hayatınızdan uzun saatler tüketmenin harika bir yoludur. İşte 2021’de PC, PS4, PS5, Xbox gibi platformlarda oynayabileceğiniz en iyi açık dünya oyunları. Açık dünyaya sahip oyunlar, düzinelerce hatta yüzlerce saatlik eğlenceyi garanti eder. Aynı zamanda, kendi tarzımızı takip etmemize izin veren oyundaki büyük özgürlükle de ünlüler. İşte 2021’de bugün oynayabileceğiniz en iyi açık dünya oyunları listemiz.

Açık dünya oyunlarının yıllardır süregelen popülaritesinin ana nedeninin istediğiniz zaman oyun içeriklerinden istediğinizi yapabilmenizdir, neredeyse sınırsız özgürlük olduğu inkar edilemez. İstediğimiz yere gideriz, istediğimizi yaparız ve çoğu zaman da istediğimiz kişi oluruz. En yeni oyunlarda grafikler de önemlidir, çünkü güzel, genellikle fotogerçekçi manzaralar keşfetmeyi ve başka daha önemli hedefler olmaksızın sadece manzarayı izlemeyi teşvik eder.

Oyunlar farklı ayarlar, stiller, karakterler ve hikayeler sunar, ancak hepsine aynı nedenlerle gerçekten değer veririz – seçim özgürlüğü, yan etkinliklerle mi yoksa ana olayla mı uğraşma konusunda bize seçim hakkı sunarlar. Açık dünyaya sahip oyunlar düzinelerce, genellikle yüzlerce saatlik eğlenceyi garanti eder. Bununla birlikte, bunun nihai video oyunları türü olup olmadığı başka bir tartışmanın konusudur. Bunun yerine, size en iyi açık dünya oyunlarından oluşan bir set sunuyoruz. Bu oyunları oynamış olsanız da henüz bitirmemiş olsanız da, ya da verilen başlıkla ilk kez oynayacaksanız, işte mutlaka oynanması gereken açık dünya oyunlarının kesin bir listesi.

 

GTA 5

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları