Açık Dünya

Crimson Desert Ne Zaman Çıkacak?

Pearl Abyss’in muhteşem açık dünya aksiyon-macera oyunu Crimson Desert süresiz olarak ertelendi. Oyunun daha önce bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanıyordu.

Crimson Desert, bir çok oyuncuyu heyecanlandırdı. Geliştirici Pearl Abyss, Black Desert ile benzersiz ve çarpıcı oyunlar yapmayı bildiklerini zaten gösterdi; bu, Crimson Desert oynamayı oyuncuların, dört gözle beklemenin nedenlerinden biriydi. Ancak, temelde, çıkış tarihi gerçekçi değildi.

Gerçekçi olamayan çıkış tarihi için açıklama yapıldı. Pearl Abyss, Crimson Desert’ı süresiz olarak ertelediklerini doğruladı, bu da oyunun artık bir çıkış tarihi olmadığı anlamına geliyor.

Crimson Desert çıkış tarihi hakkında açıklama

“Daha da derin, daha zenginleştirici bir oyun için yeni fikirler eklemek için daha fazla zaman ayırmamız gerektiğine karar verdik. Bu nedenle, mümkün olan en iyi deneyimi yaratmak adına, bir yandan da oyunun sunumunda yer alan herkesin sağlık ve güvenliğini sağlarken, , Crimson Desert’ın çıkışını ertelemeye karar verdik.

Gelecekte güncellenmiş bir program sunacağız.”

Crimson Desert’ın PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Xbox One’da yayınlanması planlanıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen 2 Bu Son Baharda Tanıtılacak ve İşte Çıkış Tarihi

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Nişancı Oyunu

Sniper Elite 5 çıkış tarihi doğrulandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma