Pubg MobileRehber

Pubg Mobile’da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

Çok iyi nişan alıyorsunuz ama akıl almaz bir şekilde rakibinizi yine de vuramıyor musunuz? Bunun anlamı Pubg Mobile’da yapmanız gereken bir kaç ayar var demektir. Pubg Mobile’da merminin sekmemesi için yapılması gereken ayarlardan bahsedeceğiz. Şunu belirtmek lazım ki Pubg Mobile’da bu ayar otomatik olarak oyunu kurduğunuzda size sunuluyor ama herkesin hassasiyeti aynı olmadığı için ayarları değiştirmeniz gerekebilir. Aşağıda, Pubg Mobile için mermi sekmesini önleyecek ya da en aza indirecek ayarların nasıl olacağını sizlerle paylaşıyoruz.

Pubg Mobile Mermi Sekmesi Nedir?

Pubg Mobile’da yaptığınız atışlarda sekme yaşanıyorsa, çok iyi nişan alsanız bile mermi hedefi vuramayacaktır. Çok iyi nişan aldığınızı düşünüyorsunuz ama hala rakibinizi vurmakta güçlük çekiyorsunuz, bu durumda kesinlikle mermi sekmesi olayını yaşıyorsunuz. Bunu nasıl düzelteceğiniz konusunda yardımı alt kısımda bulabilirsiniz.

İngilizce sürümde ADS Sensitivity Türkçe oynuyorsanız da yine aynı hassasiyet kısmında Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti adında bir kısım göreceksiniz. Buradan kendinize göre bir ayar belirleyebilirsiniz. İlk önce nasıl yapılacağını daha sonra da Pubg Mobile’da kabul görmüş ve hemen hemen herkesin işine yarayacak, bütün senaryolar için Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti ayarlarını sizlerle paylaşacağız.

Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Nasıl Ayarlanır?

 1. Oyuna giriş yapın.
 2. Ayarlar kısmında girin.
 3. Hassasiyet ayarları satırını açın.
 4. Bu kısımda muhtemelen biraz altta Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti kısmını görebilirsiniz.
 5. Buradan ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Ateş Etme Animasyon Hassasiyetini ayarlamak, Pubg Mobile için zor bir şey değildir. Zor olan bu ayarları kendinize göre düzenlemektir. Aşağıda vereceğimiz ayarlar, çoğu ele yatkın ayarlar olup dünya çapında Pubg Mobile oyuncularının kullandığı Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti ayarlarıdır. Mermi sekmesini çoğu durum için en aza indirip daha sağlıklı atışlar yapmanıza olanak tanır. Yine de bazı ayarları deneme yaparak kendiniz belirleyebilirsinzi.

 • 3. Şahıs Dürbünsüz: %20
 • 1. Şahıs Dürbünsüz: %20
 • Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %20
 • 2x Dürbün: %15
 • 3x Dürbün: %10
 • 4x Dürbün: %8
 • 6x Dürbün: %5
 • 8x Dürbün: %3

Ayarları bu şekilde yaparak bir süre oynayın, sekmenin devam ettiği ekipmanlarda düzenleme yapmayı unutmayın. Tüm bunların sizin el alışkanlığınıza ve nişan alma başarınıza göre değişebileceğini aklınızda bulundurun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Açık Dünya Oyunları – 2021