Savaş Oyunları

WW1 Verdun Western Front Ücretsiz Al

Kısa adıyla Verdun olarak bilinen kendi zamanına damgasını vurmuş bir savaş oyununu ücretsiz almak ister misiniz? Bir kere kütüphanenize eklediğiniz zaman Epic üzerinden ömür boyu sizin olan World War 1 Verdun Western Front oyununu kaçırmayın. Normal fiyatı 32TL olan ama 29 Temmuz saat 18:00’a kadar ücretsiz alabileceğiniz oyun Verdun, M2H & Blackmill Games tarafından geliştirildi ve bahsettiğimiz üzere MH2 aracılığı ile Epic Games tarafından piyasaya sürülüyor. Ücretsiz indirme bağlantısını yazının devamında bulabilirsiniz.

Verdun

Zalimce bir siper savaşı, acımasız saldırı ve savunma muharebelerinde askerlerle seni içine çeken Verdun, daha önce herhangi bir savaş oyununda görmediğiniz Birinci Dünya Savaşı zamanında vuku bulan ve sıklıkla göremeyeceğiniz bir savaş alanı deneyimi sunan ilk çok oyunculu FPS’dir.

1914 ile 1918 seneleri arasında Batı Cephesi’nde geçen Verdun, bütün savaşlara bakıldığında en vahşet dolu çarpışmalarından biri olan 1916’daki ünlü Verdun savaşından esinlenilmiş. Verdun, etkileyici Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu FPS olmasının yanında WW1 Game serisini başlatan oyundur. Verdun, oyun içi savaşlarda hem süngü savaşları hem de nişan alma becerileriyle dikkatinizi kendine çekmeye hazır.

Verdun İçin Önemli Özellikler

 1. Birinci Dünya Savaşı temalı, kendine özgü mekanlar
 2. Zamana uygun gerçek silahlar
 3. Gaz maskesi ve zehirli gaz
 4. Şiddetli topçu ateşleri ve gerilim dolu anlar
 5. 15 farklı manga türü
 6. 5’ten fazla ülke
 7. Gerçekçi ve vahşet dolu siper çatışmaları
 8. Gerçek zamanlı etkili cephe savaşları

Oyun Modları

 1. Gerçekçi 1. DÜnya Savaşı Teması
 2. Zamanına uygun kendine özgü askeri üniformalar
 3. Fransa ve Belçika cephe hatları
 4. Gerçek savaş alanları
 5. 5 farklı oyun modu

Verdun geliştirme süreci

Verdun’un en önemli özelliklerine baktığımız zaman, tarihe ışık tutmasını ön plana çıkarabiliriz. Geliştirici gerçekçilik için oldukça iyi bir alan araştırması yapıp uzmanlardan yardım almış. Bu açıdan söylenebilir ki oyun içinde oynadığınız her alan ve modlar, gerçek yaşananlardan uyarlanmış

Verdun İndir (29 Temmuz 2021’e kadar ücretsiz)

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Macera

Epic Games'te ortaya çıkan bilgilere göre Uncharted: Legacy of Thieves PC'ye çıkabilir

Epic GamesSandbox

Lego ve Epic Games yeni ortaklığını duyurdu

Rol Oyunu

Yeni bir Witcher oyunu geliştiriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Life is Strange: True Colors Sistem Gereksinimleri