Aksiyon

Ghost of Tsushima: Sakai Horse Armor Nereden Bulunur?

Ghost of Tsushima’nın Iki Island DLC’sinde Sakai Horse Armor arayan oyuncular bu kılavuzda tam yerini öğrenebilirler.

Sakai Horse Armor, Ghost of Tsushima’nın Iki Island DLC’sindeki yeni bir öğedir ve Blood on Your Hands ödülünde büyük rol oynar. Gerçekten de, hayranların bu başarıyı kazanmak için bu at zırhını Ghost of Tsushima’da boyamaları gerekecek, ancak bunun yapılabilmesi için önce öğeyi bulmaları gerekiyor. Oyuncuların Sakai At Zırhını bulmalarına yardımcı olmak bu kılavuzun kesin amacıdır ve konumuyla ilgili ayrıntılar aşağıda bulunabilir.

Ghost of Tsushima’da Sakai Horse Armor Nerede Bulunur?

Sakai At Zırhını elde etmenin ilk adımı, Legacy of Kazumasa Sakai Mythic Tale’i başlatmaktır. Bu, Ghost of Tsushima’nın Iki Adası’nın doğusundaki Zasho Koyu’ndaki bir hikaye anlatıcısıyla konuşarak yapılabilir ve görev kısa bir gizli bölümle başlar. Bu, nihayetinde hayranları, Kazumasa Sakai’nin at zırhını bulmalarını söyleyen bir hedefe götürecek ve işlerin biraz zorlaşabileceği yer burasıdır.

Kazumasa Sakai’nin at zırhını bulmak için Ghost of Tsushima oyuncuları suya atlamalı ve ondan çıkıntı yapan iki yelkensiz direğe doğru yüzmelidir. Bu direklere vardıklarında, oyuncular hemen sola dönmeli ve sollarında bir kaya oluşumuna karşı itilmiş kırık bir ahşap platforma ulaşana kadar ileriye doğru yüzmelidir. Oyuncular artık kendilerini yelkenli bir direğe yakın konumlandırmak için bu platforma ve kaya oluşumuna tırmanmalıdır.

Bu noktada oyuncular, yukarıda bahsedilen yelkenli direğin çıktığı suya atlamalı, ileriye doğru yüzmeli ve bazı yatay ahşap kalasların altından geçmelidir. Taraftarlar artık önlerinde oturan bir geminin gövdesini görmeli ve diğer tarafa ulaştıklarında altından yüzerek sola dönmelidirler. Oyuncular daha sonra önlerindeki küçük boşluktan geçmeli ve bazı kayalara itilmiş bir tekneye gitmelidir.

Hayranlar artık Ghost of Tsushima’da bu teknenin direğini yeniden konumlandırmak için kancalarını kullanmalı ve ardından az önce geçtikleri boşluktan geri geçmeli. Daha sonra daha önce altından çıktıkları teknenin altında yüzmek için sağlarına dönmeli ve önlerindeki büyük gövdeye yanaşmalıdırlar. Bu gövdenin arkasına yakın bir yerde, hayranlar küçük bir kirişin onu desteklediğini keşfedecekler ve bu kirişi çıkarmak için bir kez daha kıskaçlarını kullanmaları gerekiyor.

Ghost of Tsushima oyuncuları artık gövdeye tırmanmalı, ön tarafa yürümeli ve bir kaya oluşumuna ulaşmak için küçük bir boşluktan atlamalıdır. Daha sonra, başka bir direkle birlikte büyük bir platforma inene kadar bir dizi ek boşluktan geçmeleri gerekecek. Bu direk ayrıca kıskaç yardımıyla hareket ettirilebilir ve bunu yapmak Jin Sakai’nin izlemesi için yeni bir yol açacaktır.

Biraz ipte yürüme ve boğuşmadan sonra, oyuncular kendilerini bir kaya oluşumunun üzerinde bulunan küçük bir teknenin yakınında bulacaklar. Bu geminin uzak tarafına doğru yol almaları ve sonra da çengellerini kullanarak gemiye girmeleri gerekiyor. Gemiye bindikten sonra, hayranlar Ghost of Tsushima’nın at zırhını oldukça net bir şekilde görebilirler ve artık onu almakta özgürler.

Ghost of Tsushima Rehberleri
Ghost of Tsushima Rehberleri

Ghost of Tsushima rehberlerimizin listesi; zaman içinde daha fazla yayınlanacak. Takipte kal. Ayrıca bazı rehberler hazırlık aşamasında olabilir, ulaşamazsan yorum at;

  1. Ghost of Tsushima: Sakai Horse Armor Nereden Bulunur?
  2. Ghost of Tsushima: Mutlaka Kullanmanız Gereken Beceri Ve Yetenekler Rehberi
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Roblox, Nintendo Switch İçin Çıkacak Mı?