Stranded Deep

Stranded Deep’e Online Co-op Modu Ekleniyor

Beam Team, yarınki güncellemede hayatta kalma oyunları Stranded Deep’e çevrimiçi co-op ekleyeceklerini resmen onayladı. Beam Team’in hayatta kalma oyunu Stranded Deep’te arkadaşınızla birlikte hayatta kalabileceksiniz. Geliştiriciler, co-op modunun, oyunun 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana en çok istenen özelliklerden biri olduğunu ve uzun yıllar bekledikten sonra bugün, (28 Eylül) güncellemesinin bu seçeneği resmi olarak tüm oyunculara sunacağını söylüyor.

Bu, mevcut oyuncular için ücretsiz bir güncelleme ve ilk kez mahsur kalan yeni oyuncular için oyunun bir parçası olacak.

İşte resmi duyuru:

“Oyuncular tek başına oynamaktan keyif alsa da topluluk, oyunun çıkışından bu yana Co-op Çok Oyunculu modu istiyor. Bu, topluluk için sunmak istediğimiz bir şeydi ve ortaklarımızla bir yılı aşkın süredir çok çalışıyoruz. Biz” 28 Eylül’de yarın mevcut olan bu özelliğin gelişini duyurmaktan çok mutluyuz! Bu, mevcut oyuncular için ücretsiz bir güncelleme ve ilk kez mahsur kalan yeni oyuncular için oyunun bir parçasıdır.

Köpekbalıklarına, dev kalamarlara ve diğer deniz canlılarına karşı çılgın karşılaşmalar yaşayacaksınız. Yaban domuzu, yılan ve diğer yerel tehditlerden karaya yapılan saldırılara karşı savunma yapın.  Kolay olmayacak (ve olmamalı)… ama hepsinden sağ çıkarsan kaçabilirsin – şimdi bir arkadaşınla Stranded Deep oynayabilirsin”

Stranded Deep PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Switch’te mevcuttur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

RehberValheim

Valheim'de İnşaat Rehberi

Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Zehirlenme Nasıl Tedavi Edilir?