ListeNişancı Oyunu

Overwatch Alternatifi En İyi 5 Oyun Listesi

İşte Overwatch’a benzer beş oyun, şirketin yakın zamanda ortaya çıkan ihlalleri ışığında Activision Blizzard yapımı oyunları bırakmak veya sadece ufkunuzu genişletmek istiyorsanız oynayabileceğiniz 5 farklı Overwatch alternatifi oyun listemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Overwatch, genel oyun tasarımı ve hissiyatı açısından birçok açıdan benzersizdir. Bununla birlikte, bazı insanlar Activision Blizzard’ın kendini içinde bulduğu son gerçek durumlarından etkileniyor ve kendilerini stüdyonun oyunlarından uzaklaştırmak istiyor. Bu, sevilen bir oyundan vazgeçmenin kolay olduğu anlamına gelmez ve bugün Overwatch ihtiyacınızı gidermesi gereken çok oyunculu FPS’leri listelemek için buradayız.

1. Paladins

Paladins, Hi-Rez Studios’un oynaması ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyunudur. Genellikle Overwatch’ın bariz bir kopyası olarak bilinen Paladins’in gelişimi aslında Team Fortress 2’den ilham aldı.

Overwatch’ın aksine, Paladins, oyuncuların maç sırasında spawn odasında karakter değiştirmesine izin vermez ve görünen her şeyi koşarak ve vurmaktan ziyade taktiklere daha fazla odaklanan biraz daha büyük haritalara sahiptir.

Paladins’teki her kahramanın benzersiz bir görünümü ve yetenekleri vardır. Hi-Rez’in oyunu, düşmanların takım kompozisyonunu görme şansınız olduktan sonra, her maçın başında teçhizatınızı seçme seçeneği sunar. Her maçın başında satın alabileceğiniz öğeler de vardır.

Paladins PC, Switch, PlayStation 4 ve Xbox One’da ücretsiz olarak kullanılabilir.

Paladins İndir

Paladins®
Paladins®
Geliştirici: Evil Mojo Games
Fiyat: 0

 

Team Fortress 2

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Apex Legends

Apex Legends: Defiance lansman fragmanı, Mad Maggie'yi detaylarıyla gösteriyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Mobil Oyun

2021'de 1 Milyar Dolardan Fazla Kazanan 8 Mobil Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de Evcil Hayvanlara İsim Verme