PUBG

Yeni Pubg’nin Oyun Motoru Ortaya Çıkmış Olabilir

Görünüşe göre Krafton, bir süredir söylentileri dolaşan bir sonraki PUBG deneyimini geliştirmek için Unreal Engine 5 kullanıyor.
Eleştirmenlerce beğenilen battle royale PUBG’nin devam oyununun şu anda geliştirilmekte olduğu bir sır değil. PUBG 2 olarak bilinen oyun bir süredir konuşuluyor ve her şey planlandığı gibi giderse önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor. Yine de Krafton’un henüz resmi olarak böyle bir unvanı açıklamadığı söylenmelidir.

Twitter’da Player IGN adıyla tanınan bir PUBG takipçisi, yakın zamanda yepyeni bir PUBG oyununun, muhtemelen PUBG 2’nin geliştirilmesiyle ilgili birkaç yeni ayrıntı paylaştı. Görünüşe göre oyun Epic Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor.

Sızıntı yapan kişi, PUBG Corporation Amsterdam’da Teknik Sanat Yönetmeni pozisyonu için bir iş ilanı paylaştı. İdeal aday, Unreal Engine 5’te duyurulmamış bir AAA projesinde Sanat Yönetmeni, Oyun Direktörü ve Yapımcı ile yakın bir şekilde çalışacak.

PlayerIGN, iç kaynaklara göre ekibin birkaç ay önce Unreal Engine 4’ten Unreal Engine 5’e yükseltmeyi tartıştığını belirtiyor.

Şimdi, bu Unreal Engine 5 oyununun gerçekten PUBG 2 olup olmadığını hala kesin olarak bilmiyoruz ve Krafton resmi olarak onaylayana kadar her şey sadece spekülasyon ve söylentiden ibaret.

Yine de doğruysa, Unreal Engine 5’e geçmek, geliştirme ekibinin, PUBG 2’nin görsel olarak muhteşem görünmesini sağlayacak, motorun yeni aydınlatma özelliği olan etkileyici geometri sistemi Nanite veya Lumen gibi bazı yeni nesil harika özellikleri uygulamasına izin verecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

PUBGPubg Mobile

Pubg Duvar Kağıdı - En İyilerini Seçtik

PUBG

PUBG'ye 2022 yılı yol haritası

PUBG

PUBG Ücretsiz Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Kodları – Ücretsiz Kostüm ve Kaplamalar