RehberValheim

Valheim – Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Darkwood inşa etmek isteyen Valheim hayranları önce Tar (katran) toplamalı ve bu kılavuz, Valheim’de katranın tam olarak nerede bulunabileceğini ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

Valheim’ın Hearth and Home güncellemesi, kiremit, direk ve dekorasyonlar dahil olmak üzere bir dizi yeni Darkwood yapı parçasını içeriyor. Bazı oyuncular bazı ağaçları keserek bu parçalar için ihtiyaç duydukları Darkwood’u elde edebileceklerini ummuş olsalar da, aslında durum böyle değil. Bunun yerine, Darkwood’u inşaat projelerinde kullanmakla ilgilenen Valheim hayranlarının biraz katran (tar) toplaması gerekecek ve bu kılavuz, bu malzemenin tam olarak nerede bulunabileceğini ayrıntılı olarak açıklıyor.

Valheim’da Katran Nereden Alınır?

Oldukça basit bir şekilde, Tar, Valheim’daki Plains biyomunun her yerine dağılmış bulunan Katran Çukurlarından elde edilebilir. Bu Çukurların mürekkep gibi siyahlığı ve büyük boyutları onları fark etmelerini oldukça kolaylaştırıyor ve havuzları sık sık çevreleyen Growth canavarları onları daha da belirgin hale getiriyor. Özellikle, Growths, zehirli ve debuffing saldırıları nedeniyle savaşta biraz kötü olabilir ve hayranlar onları dağıtmak için çabalarken dikkatli olmalıdır.

Bir Çukurun yakınındaki düşmanları öldürdükten sonra, Valheim oyuncuları çukura yaklaşmak ve havuzun çevresindeki kürelerden katran toplamakta özgür olacaklar. Yine de, bir Çukurdan çıkarılabilen tek Katran bu değildir, çünkü yüzeylerinin altında sıklıkla büyük kürecikler bulunur. Ancak, başlangıçta Tar’da sıkışıp kalacakları için, bu batık kaynaklara erişmeden önce hayranların biraz çalışması gerekecek.

Daha spesifik olarak, oyuncuların Katranının Çukurunu boşaltması gerekir ve bu, Valheim’da bir Kazma ile bir hendek kazarak yapılabilir. Gerçekten de Valheim oyuncuları, Tar’ı havuzdan dışarı ve başka bir alana akıtmak için bir hendek kullanabilirler ve bu, onlara daha önce hasat edilemeyen küreciklere serbest erişim sağlayacaktır. Özellikle Tar’ın yokuş aşağı akma eğilimi vardır ve bu nedenle oyuncuların siperlerini düşüşte kazmaya çalışmaları önerilir.

Son Hearth ve Home güncellemesindeki eklemeler kesinlikle Tar ve Darkwood değil, çünkü çeşitli yeni öğeler ve hatta yeni bir araç içeriyor. Bu araç, artık ilgilenilmeyen nesneleri yok etmek için kullanılabilen Valheim’s Obliterator’dür. Darkwood’da olduğu gibi, oyuncuların bu yapıyı oluşturmak için yeni bir kaynak edinmeleri gerekecek, ancak erişmesi Tar’dan biraz daha kolay.

Valheim şimdi PC’de Steam Erken Erişim yoluyla oynanabilir durumda.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’de İnşaat Rehberi