RehberValheim

Valheim’de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

Obliterator (yok edici), Valheim’da yeni ve kullanışlı bir araçtır ve bu kılavuz, oyuncuların onu yapmak için ihtiyaç duydukları Yıldırım Taşlarını (Thunder Stone) bulmalarına yardımcı olacaktır.

Valheim’s Hearth and Home güncellemesi resmi olarak geldi ve Iron Gate Studio’nun son derece popüler hayatta kalma oyunu Valheim’e birkaç yeni öğe ekledi. Bu eklemeler arasında, Obliterator adlı yepyeni bir araç yapmak için kullanılabilecek bir eşya olan Thunder Stone da var. Adından da anlaşılacağı gibi, Obliterator, Valheim’daki istenmeyen öğeleri yok etmek için kullanılır ve bu kılavuz, kendileri için bir tane oluşturmak isteyen oyunculara yardımcı olmak için burada.

Valheim’da Thunder Stone Nasıl Bulunur?

Bir Yok Edici (Obliterator) yaratmanın ilk adımı, Valheim’daki Tüccardan 50 Altın karşılığında satın alınabilen bir Yıldırım Taşı elde etmektir. Pek çok okuyucunun bileceği gibi, bu NPC Kara Orman biyomunda ortaya çıkar ve yakındayken mini haritada bozuk para cüzdanı gibi görünen bir simge belirir. Oyuncular, sonunda Tüccar ile karşılaşana kadar Kara Orman’da dolaşmakta kesinlikle özgür olsalar da, işleri önemli ölçüde hızlandırmak için kullanılabilecek bir hile var.

Daha spesifik olarak, oyuncular Valheim’daki konsol komutlarını kullanarak Trader’ı ortaya çıkmaya zorlayabilir. Bu seçeneği takip etmek isteyen oyuncular için, burada Tüccar’ı ortaya çıkarmak için aşağıdaki yolu takip edebilirler.

Valheim’de tüccar çağırma hilesi

  1. Konsol penceresini açmak için F5 tuşuna basın.
  2. Konsol penceresine “iamacheater” (tırnak işaretleri olmadan) girin.
  3. Konsol penceresini yeniden açmak için F5 tuşuna basın.
  4. Konsol penceresine “spawn Haldor” (tırnak işaretleri olmadan) girin.

Valheim’da Yok Edici (Obliterator) Nasıl Yapılır?

Thunder Stone’u satın aldıktan sonra, oyuncular ellerinde sekiz Demir ve dört Bakır bulundurmalıdır. Tam netlik için, Valheim’daki Demir, Bataklık biyomunun Batık Mahzenindeki Çamurlu Hurda Yığınlarından en kolay şekilde çıkarılan Hurda Demir’den eritilir ve Bakır, Kara Orman biyomunda çıkarılabilen Bakır Cevherinden eritilir. Tüm bu malzemeler elde edildikten sonra, Valheim oyuncuları bir Demirhanenin menziline girmeli ve çekiçlerini çıkarmalıdır.

Bu noktada geriye kalan tek şey, Üretim sekmesini seçmek, Yok Edici’yi seçmek ve yapıyı istenen bir yere yerleştirmek. Oradan, hayranlar kurtulmak istedikleri eşyaları Obliterator’ün içine koymakta özgür olacaklar ve gerçekten de araç gerisini halledecek. Kuşkusuz bu, Valheim’daki eşyaları yok etmenin en iyi yoludur ve envanterlerini temizlemek isteyen oyuncular bu yeni aracı oluşturmakta gecikmemelidir.

Valheim şimdi PC’de Steam Erken Erişim yoluyla mevcut.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim’in Bütün Yayları (Bow) Nasıl Craft Edilir?