Gran Turismo 7

400’den Fazla Araçla Gran Turismo 7’de Sizi Bekliyor

400’den Fazla Araçla Gran Turismo 7’de sizin olabilir. Gran Turismo 7, lansmanda 400’den fazla araba sunacak. Bu bilgilerin teyidi oyunun yeni fragmanında bulunabilir.

Gran Turismo 7, serinin geleneğini sürdürüyor ve türün hayranları için gerçekçi bir yarış oyunu olmayı hedefliyor. Sony tarafından yayınlanan yeni bir video, oyunun400’den fazla farklı araba modelini içereceğini ortaya koyuyor.

Oyunun baş tasarımcısı Kazunori Yamauchi, oyunda, otomotiv kültürünün en önemli özelliklerinden birinin birçok farklı araç modelini toplama yeteneği olduğunu belirtti. Ekibi, PS5’in gücünü kullanarak gerçek arabaları doğru bir şekilde yeniden üretmeyi amaçlıyor. Sadece en popüler markalarda durmayacaklar, aynı zamanda tüm otomotiv tarihine de ağırlık verecekler. Görünüşe göre otomotiv hayranları ne sürmek istedikleri konusunda gerçekten ilginç bir seçim yapacaklar.

Ancak bu rakam rekabetle nasıl karşılaştırılır? ortalama diyebiliriz. Forza Motorsport 7, 700’den fazla araba sunar ve Forza Horizon 4 daha da fazlasına sahiptir (750’den fazla). Polyphony Digital serisinin önceki oyunu Gran Turismo 6’ya gelince, karşılaştırma daha da kötü görünüyor – altıncı oyunda 1200 araçla yarışabiliyoruz. Bununla birlikte, GT7 durumunda sadece lansmandaki durumdan bahsettiğimiz söylenmelidir. Oyunun daha da geliştirilmesi sırasında geliştiricilere kesinlikle yeni modeller eklenecek, ayrıca Forza Horizon 5 başlangıçta biraz daha fazla olacak, 426. Birkaç yıl sonra yedinci oyunun saygın kataloğa yaklaşması mümkün.

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de Sony platformlarında, yani PS4 ve PS5’te piyasaya sürülecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Çılgınlığı Gerçek Oldu; Oyunun 6 Milyon Oyuncusu Var

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, Araç Modifiye Kısmına Odaklanıyor; Video Yeni Özellikleri Gösteriyor

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Gerçek Hayatla Karşılaştırıldı

Forza Horizon 4

İncelemeler Yılın En İyi Oyununu Çoktan Ortaya Çıkardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gran Turismo 7 PS5 Versiyonunda Garip Bir Işın İzleme Kısıtlaması Var