Aksiyon

Death Stranding GeForce Now’ın Xbox Teklifinde Kilitlendi

Death Stranding GeForce Now’ın Xbox Teklifinde Kilitlendi
Microsoft Edge, Hideo Kojima’nın en son çalışması dışında, GeForce Now hizmeti aracılığıyla Xbox’ta Steam’den oyun çalıştırmamızı sağlıyor.

GeForce Now, Microsoft Edge tarayıcı desteğinin merakla beklenen beta sürümünü aldı. Bunun anlamı artık Nvidia’nın hizmetine abone olan kişilerin Xbox konsollarında Steam’den oyun çalıştırabileceği anlamına geliyor. Edge’in konsollarda fare ve klavye kullanmanızı sağladığını belirtelim. Başka bir deyişle, oyuncular, denetleyici desteği sunmayan oyunlarda bile oynayabilirler.

The Verge’den Tom Warren, bir nedenden dolayı konsollardaki Edge tarayıcısının Death Stranding’i bulamadığını fark etti. Oyun, PC’de çalıştırabilmenize rağmen, tüm başlığı yazsanız bile hizmetin dizininde görünmüyor. Gazeteci, PC’de bulunan bu başlığın bağlantısını kopyalamaya çalıştığında bile, bu “hatayı” aşamadı.

Oyunun yayıncısının (Sony veya 505 Games), PC’de piyasaya sürülmesine rağmen hala konsola özel olan (yani rakip cihazlarda mevcut olmayan) Death Stranding’e erişimi engellediğini tahmin edebiliriz. Belki de bu şekilde PlayStation düşünülerek geliştirilen oyunun Xbox’a çıkmaması sağlanmış oldu. Yine de Nvidia’dan (veya Sony’den veya 505 Games’den) resmi bilgi beklemeliyiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elder Scrolls 6

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Oyuncu Donanımları

Bu oyun kolu, Android telefonunuzu taşınabilir bir Xbox'a dönüştürüyor

Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Path of Exile: Scourge başarılı bir lansman yaptı